Určení webu v aktivním adresáři Inter-Site Generator Topology (ISTG)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 224599 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Domény systému Windows 2000 řadiče vytvořit objekty připojení replikace adresářů Active představující příchozí replikace od partnerů replikace uvnitř sítě. Pro replikaci mezi sítěmi má jeden řadič domény na jeden web odpovědnosti vyhodnocení topologie replikace mezi sítěmi a vytváření objektů připojení replikace služby Active Directory příslušné předmostí v rámci svého webu. Řadič domény v každé síti, který vlastní tuto roli je označován jako generátor mezisíťových topologií (ISTG).

Další informace o roli funkci generátoru mezisíťových topologií naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
224815 Role Inter-Site Generator topologie v Active replikace adresářů

Další informace

Pomocí nástroje Sledování Active Directory Replication z Windows 2000 Resource Kit a LDP.EXE správce může určit který řadič domény v každé síti aktuálně plní tuto roli. Je důležité poznamenat, protože každý řadič domény sleduje vlastníka ISTG čtení atributů služby Active Directory, během přechodu z jedné domény této role řadič na jiný zaměřením tyto nástroje v různých řadičích domény může vracet různé výsledek. Replikace a změnit atribut definování vlastníka ISTG obdrží každý řadič domény, každý řadič domény zjistit změnu.

Pomocí LDP.EXE z Windows 2000 Resource Kit

 1. Pomocí LDP.EXE hledat konfigurace názvový kontext (oddíl obsahující objekty, které zahrnují nastavení pro každý řadič domény v rozlehlé síti Active Directory) s následující kritéria:
  Base DN: CN = Sites, CN = Configuration, DC = RootDomainName, DC = cz
  Filtr: (cn = NTDS Settings serveru)
  Obor: podstrom
  Atributy: interSiteTopologyGenerator
  nahrazení RootDomainName název první domény nainstalován organizace (doménové struktury). Tato doména je označován jako kořenové domény.
 2. Ve výsledcích hledání vyhledejte položku představující příslušný server ISTG je právě pro určena. Atribut "interSiteTopologyGenerator" by měl také existovat a obsahovat rozlišující název (DN) serveru, který nyní vlastní role. Například:
  *** Hledání...
  ldap_search_s (ld, "cn = servery, cn = configuration, dc = doména, dc = com", 2, "(cn=NTDS Site Settings)", attrList, 0 & msg)
  Výsledek <0>: (null)
  Párované DN:
  Getting 1 entries:
  >>DN: CN = NTDS Settings serveru, CN = 'server název', CN = Sites, CN = Configuration, DC = doména, DC = com
  1 > interSiteTopologyGenerator: CN = NTDS Settings, CN = W2KNC-DC, N = Servers, CN = Charlotte, CN = Sites, CN = Configuration, DC = doména, DC = com;
  Rozlišující název (DN) serveru, který je vlastníkem role je identifikován jako data atributu. V tomto příkladu je server s názvem "W2KNC-DC" v "Charlotte" Server.

Pomocí sledování replikace Active Directory z Windows 2000 Resource Kit

 1. Pokud již není nainstalován Windows 2000 Resource Kit, proveďte tento krok před pokračováním. Další informace o používání sledování replikace Active Directory naleznete v dokumentaci Windows 2000 Resource Kit.
 2. Otevřete Active Directory Replication Monitor a pomocí Průvodce přidáním Site/Server z nabídce Úpravy přidáte server identifikující server GUID.
 3. Po Active Directory Replication Monitor má výčtu kontexty pojmenování a partnery replikace, klepněte pravým tlačítkem na název serveru pod název webu.
 4. Vyberte Stav generovat zprávu a zadat název souboru uložení výsledků sestavy.
 5. Po Active Directory Replication Monitor zobrazuje sestava je dokončeno, otevřít výsledný soubor sestavy a vyhledejte "údaje organizace" části sestavy. Pro každý web uveden budou zaznamenány funkci generátoru mezisíťových topologií. Pokud neexistují žádné řadiče domény pro web, budou zaznamenány žádné ISTG. Například:
  Název webu: Default-First-Site-Name
  Generátor topologie serveru: CN = NTDS Settings, CN = DC W2KNC, CN = Servers, CN = Charlotte, CN = Sites, CN = Configuration, DC = doména, DC = com

Vlastnosti

ID článku: 224599 - Poslední aktualizace: 23. února 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB224599 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:224599

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com