Her iki SQL Server 7.0 ve Exchange 5.5 Service Pack 2 yüklü BackOffice Small Business Server 4.5 üzerinde basit bellek ayarlama gerekli ise

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 224818 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

BackOffice Server 4.5 veya BackOffice Small Business Server 4.5'ı çalıştıran bir bilgisayarda SQL Server 7.0 hem de Exchange Server 5.5 Service Pack 2 çalıştırıyorsanız, aynı bilgisayarda ürünlerle birlikte oluşan bilinen bir bellek sorunu gidermek için SQL Server tarafından kullanılan bellek açıkça yapılandırmanız gerekir.

SQL Server 7.0 için en az bir dinamik bellek ayarı en az 32 megabayt (MB) bir değer sıfır varsayılan artırılması gerekiyor.

Bu ayar, Exchange Server çalışan bir SQL ve yük altında kullanılan bellek belirleyecek şekilde SQL Server'ın işlem yükü, desteklemek için 32 MB'den daha yüksek olan SQL Server için en az bellek ayarlamak gerekebilir. Bu ortam, SQL Server için en fazla dinamik bellek ayarı erişilmesi değil. SQL Server ve Exchange Server yöneticileri, SQL Server'a, her iki uygulama genel performansını en iyi duruma getirecektir ayrılması için gereken bellek miktarını belirlemeniz gerekir. SQL Sunucu Yöneticisi, sonra SQL Server'ın en az bellek seçeneği bu değere ayarlamalısınız. SQL Server veritabanına bir üçüncü taraf uygulama destekliyor, uygulamanın belgelerine bakın veya SQL Server uygulama işleme yükü desteklemek için gereken bellek miktarını bulmak için satıcınıza başvurun gerekebilir.

Daha fazla bilgi

SQL Server 7.0 için en az bir dinamik bellek ayarını artırmak için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Programlar ' ın üzerine gelin, Microsoft SQL Server 7. 0'a işaret ve Hizmet Yöneticisi'ni tıklatın. SQL Server Service Manager iletişim kutusu görüntülenir.
 2. Hizmetler listesinde "MSSQLServer" (tırnak işaretleri olmadan) görünür Başlat ' ı tıklatın ve sonra devam emin olun.
 3. SQL Server başladığında, Başlat ' ı tıklatın, Programlar ' ın üzerine gelin, Microsoft SQL Server 7. 0'a işaret ve Enterprise Manager'ı tıklatın.
 4. Konsol ağacında, Microsoft SQL Servers</a0> düğümünü genişletin ve sonra SQL Server grubu</a0> düğümünü genişletin.
 5. SQL Server'ınızın düğümünü sağ tıklatın ve sonra da Özellikler ' i tıklatın.
 6. Bellek sekmesini seçin.
 7. Bu 32 MB diyor kadar Dinamik yapılandırma SQL Server bellek altında En düşük (MB) bellek kaydırıcıyı sağa sürükleyin.
 8. Tamam ' ı tıklatın ve sonra SQL Server 7.0 Enterprise Manager'ı kapatın.
Yeni ayarların etkili olabilmesi için MSSQLServer hizmetini durdurup yeniden başlatın ve durdurmanız gerekir.

Bu, tasarım gereğidir. SBS içinde bu tahsisat zaten yapıldı.

Özellikler

Makale numarası: 224818 - Last Review: 23 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.5
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft BackOffice Server 4.5
 • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB224818 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:224818

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com