Ping server DCOM klienti po má klient programu vypnout

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 224837 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po spuštění neověřený distribuovaného modelu COM (Component Object Model) klienta, který používá k nastavení zabezpečení na jeho rozhraní vzdáleného a volání rozhraní API COM CoSetProxBlanket distribuovány objektu vzdálený server, model COM (DCOM) příkazy ping může přetrvávat i v případě, že má klientský program uvolnění rozhraní a vypnout.

Příčina

Tato oprava je aktualizace pro opravy hotfix popsané v následujícím článku:
184278Server v doméně jeden může odpojit klienta v další domény
Tato oprava hotfix řeší případ, kdy aktivuje klientem nezabezpečené bezpečně zadáním pověření ve struktuře COAUTHINFO, který předává příkaz CoCreateInstanceEx. Klient může potom zabezpečená volání pomocí CoSetProxyBlanket nebo jej může jednoduše nezabezpečené volání. Před, chcete-li tuto opravu objekt serveru bude vyeištino v přibližně šest minut procesem COM. Také před na opravu, klientský počítač nadále DCOM příkazy ping na server odeslat bez omezení, i poté, co jste k ukončení procesu klienta a serveru. Oprava řeší oba tyto problém.

Řešení

Windows NT Server nebo Workstation 4.0

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack prosím naleznete:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v síti WWW:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server verze 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 6.

Vlastnosti

ID článku: 224837 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB224837 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:224837

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com