Istemci program bilgisayarı aşağı sonra DCOM istemcileri ping sunucusu

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 224837 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

CoSetProxBlanket COM API çağrıları ve uzak arabirim üzerinde güvenliğini ayarlamak için kullandığı bir kimliği doğrulanmamış Dağıtılmış Bileşen Nesne Modeli (COM) istemcisi'ni çalıştırdıktan sonra istemci program arabirimi yayımlanmış ve kapatma olsa bile, ping edebilir COM (DCOM) uzaktan sunucu nesnesi, dağıtılmış.

Neden

Bu düzeltme, aşağıdaki makalede açıklanan düzeltme güncelleştirmesidir:
184278Sunucu bir etki alanındaki diğer etki alanındaki istemci bağlantısını kes
Bu düzeltme, servis talebi burada güvensiz bir istemcinin güvenli kimlik belirterek, CoCreateInstanceEx için geçen COAUTHINFO yapısında etkinleştirir gidermektedir. Istemci daha sonra CoSetProxyBlanket kullanarak güvenli çağrıları yapabilir veya yalnızca güvensiz aramalar yapabilirsiniz. Düzeltme öncesinde, sunucu nesnesi yaklaşık altı dakika cinsinden COM işlem tarafından temizlenmesi. Ayrıca, önceki düzeltme, istemci bilgisayar istemci ve sunucu işlemi bile çıkıldı sonra DCOM ping sunucuya sonsuza kadar göndermeye devam edecektir. Düzeltme, her iki sorunu giderir.

Çözüm

Windows NT Server'ı veya Workstation 4.0

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek bir yazılım güncelleştirmesi ya da Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
Tek bir yazılım güncelleştirmesi'ni edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için lütfen, World Wide Web'de aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT Server sürüm 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 6 ' giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 224837 - Last Review: 14 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 2.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB224837 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:224837

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com