протокол IMAP про помилку засобом настроювання робочого стола Office 365: «комп ' ютер вимагає оновлення за допомогою служби інсталятора Windows»

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2249804 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби запустити засіб інсталяції Office 365 робочий стіл для інсталяції останніх оновлень програмного забезпечення, які необхідні для підключення до Microsoft Office Outlook 365, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Ваш комп’ютер-зразок потребує оновлення за допомогою служби інсталятора Windows

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте останню версію інсталятора Windows служби. Щоб інсталювати останню версію інсталятора Windows, підключитися до (веб-сайт Windows Updatehttp://update.microsoft.com). Або використовувати за такою Адресою:
http://www.Microsoft.com/Downloads/Details.aspx?FamilyID=5a58b56f-60b6-4412-95b9-54d056d6f9f4

Додаткові відомості

Ця проблема виникає, коли у вас не найновіша версія служби Microsoft Windows Installer (MSI), встановлених на вашому комп'ютері. Інсталятору Windows є обов’язковий компонент для Office 365 засобом настроювання робочого стола. Інсталятору Windows допомагає встановлювати видалених оновлень. Слід установити останню версію служби для завершення цих установок.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2249804 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2014 р. - Редакція: 9.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office 365
  • Office 365 User and Domain Management
Ключові слова: 
o365 o365e o365p o365a o365022013 o365m kbmt KB2249804 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2249804

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com