Zachování integrity transakční s PŘÍLEŽITOSTNÉ

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 224992 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Extrémních podmínkách některé víceuživatelské databázi aplikace, které používají běžné úložiště dat prostřednictvím síťového připojení na serveru soubor setkat s problémy transakční integrity nebo poškození souborů databáze a indexy uložené na serveru. Obvykle platí pro některé so-called "ISAM styl" nebo "záznam orientovanými" víceuživatelské databázi aplikace, není do systému klienta a serveru relační jako SQL Server.

Příčina

Pokud aplikaci databáze víceuživatelském nebo jeden uživatel přistupuje k běžné úložiště dat na serveru soubor WINDOWSNT pomocí příležitostné uzamčení (nebo PŘÍLEŽITOSTNÉ), je možné pro daný uživatel částečné transakce mezipaměti na pevný disk klientské systémy. Toto je vylepšení výkonu k přesměrovač klienta Windows snížit síťový soubor I/O mezi klientem a serverem. Data právě v mezipaměti na přesměrovač klienta je později zapsán zpět na server. Však v některých případech klientský systém může přestat reagovat (zablokuje se), proveďte pevný restartování, ztratit jeho síťové připojení k serveru nebo libovolný počet dalších technickým setkat. V takových případech může dojít ke ztrátě obsahu místní mezipaměti není dosud zapsána na server. V důsledku toho ohrožení integrity transakce struktury databáze na serveru a poškození dat na souborovém serveru.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, vývojáři psaní databázové aplikace přístup k síti úložiště dat by na dobu představující delineation transakce; například po hromadné operace nebo před zavřením popisovač souboru nebo pokaždé vyprázdnění vyrovnávacích pamětí souboru protokolu transakce zapsána. To lze provést voláním volání API Win32 FlushFileBuffers.

Vlastnosti

ID článku: 224992 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB224992 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:224992

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com