Nelze vybrat komprimovat a zašifrovat zaškrtávací pole v systému Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 225089 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o kompresi nebo šifrování složek v systému Windows 2000 jsou zaškrtávací políčka v rámci vlastností složky komprimovat a zašifrovat vybrané a k dispozici. Také není možné vytvořit soubory ve složce.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože jste pravděpodobně komprimovali složku v Windows NT 4.0 Service Pack 4, která obsahuje soubory nebo složky zašifrované v systému Windows 2000. Může mít došlo po buď:
 • Přesunutí svazku NTFS systému Windows 2000 s zašifrované složky z počítače se systémem Windows 2000 do počítače aktualizací Service Pack 4.
Nebo
 • Komprese NTFS systému Windows 2000 v počítači je současné systémem Windows 2000 a aktualizací Service Pack 4 o šifrované složky v systému Windows NT 4.0.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 5.

Další informace

Komprese souborů, složek nebo svazky NTFS systému Windows 2000 není povolena v počítačích se systémem Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Při kompresi svazku v aktualizaci Service Pack 4 jsou zobrazeny bez upozornění nebo chybové zprávy během komprese složek šifrované z v rámci systému Windows 2000.

Vlastnosti

ID článku: 225089 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB225089 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:225089

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com