FP2000: Použití funkce FrontPage databáze na serverech se systémem Sun Chili! Měkký ASP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 225204 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

FrontPage 2000 databázové funkce vyžadují FrontPage 2000 Server Extensions pro vytváření obsahu a webový server se službou Active Server Pages (ASP) pro procházení. Verze ASP vyráběny společnost funkce pouze na webových serverech, které jsou spuštěny na platformách systému Windows. Sun Chili! Měkký ASP z Sun Microsystems pracuje na webových serverech pracujících na platformách UNIX.

FrontPage 2000 podporuje podmnožinu jeho funkce databáze na serveru se službou Chili! Měkký ASP verze 3.0.

Části "Další informace" Tento článek obsahuje seznam hlavních bodů, které správce webového serveru a FrontPage Autor musí být vědoma implementovat funkce databáze FrontPage 2000 na serveru spuštěna Chili! Měkký ASP:

Další informace

 • Stránky ASP nelze vytvořit přímo v počítači se systémy UNIX a Chili! Měkký ASP. Musíte vytvořit libovolné stránky ASP generovaných Průvodce výsledky databáze na místní pracovní stanici (pomocí na disku web, server PWS nebo IIS). Po publikování stránky vzdáleného serveru se službou Chili! Měkký ASP a FrontPage 2000 Server Extensions pomocí aplikace FrontPage přímo měnit stránky ASP nebo HTML.
 • Příkaz databázi v nabídce Vložit v aplikaci FrontPage 2000 není aktivována při provádění vzdálené vytváření proti libovolnému serveru UNIX. Pokud potřebujete upravit některé prvek oblast výsledků databáze po publikování jej provést úpravu místní kopii a re-publish změny.
 • Nezapomeňte vytvořit jakýkoli systém názvy zdrojů dat (DSN), které odkazují na aplikaci FrontPage ASP na Chili! Měkký ASP server nebo použití připojení "Bez DSN".
 • Chili! Měkký ASP nepodporuje soubory UDL připojení v systému UNIX. Místo toho použijte soubory DSN.
 • Nepoužívejte cesty pevně při odkazování na databází založených na souboru nebo souboru DSN. použijte adresu namísto = webové relativní cesta. Toto je pouze zvážit, pokud vytváříte nebo pomocí připojení založené na možnost vlastní definice v rámci FrontPage 2000.
 • Nezapomeňte rozlišují systémy UNIX. Ujistěte se, že všechna připojení zdroje dat a příkazy SQL přesně odrážet případ názvy souborů a názvy zahrnuté tabulky či pole.
 • Při publikování webu povoleno databáze Chili! Měkký ASP serveru jako aplikace ASP musí definovat kořenový adresář aplikace. S Chili! Měkký ASP pro UNIX, musíte ručně přidat položku aplikace do konfiguračního souboru Casp.cnfg. Viz Chili! Měkký ASP dokumentaci konfigurační podrobnosti. Po konfiguraci webu povoleno databáze jako aplikace nevyžaduje následných publikování dané webové aplikace být znovu vytvořen.
 • Databáze není spuštěn s Chili! Měkký ASP na servery UNIX. Místo toho můžete použít databází dBase. Je možné převést databáze pomocí funkce Access exportovat tabulku databáze dBase. Pokud zvolíte tento převod, učinit před použitím Průvodce výsledky databáze nebo spusťte znovu Průvodce výsledky databáze po převodu volba nové připojení k převedené data. Všimněte si, FrontPage 2000 používá formát souboru bude jeho ukázkové databáze a databází vytvoří pro použití s uložit funkce databáze.
 • databází dBase nepodporují multitable spojení v systému UNIX.
 • Pokud je EnableParentPaths FALSE v Chili! registru Měkký ASP volání CreateObject("Scripting.FileSystemObject") generovaných FrontPage nebude fungovat. Změňte EnableParentPaths True (výchozí) nebo změnit kód generovaný aplikací FrontPage v souboru Global.asa Server.CreateObject("Scripting.FileSystemObject").


Odkazy

Další informace o Chili! Měkký ASP naleznete webu Sun Microsystems:
http://www.gsp.com/support/virtual/web/asp/chili/
Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Vlastnosti

ID článku: 225204 - Poslední aktualizace: 5. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB225204 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:225204

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com