Ako vytvoriť hardvérové profily na mobilné počítače so systémom Windows

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 225810 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Hardvérové profily môžete použiť na spustenie počítača v prostrediach s a bez pripojenia lokálnej siete (LAN). Tento článok popisuje použitie hardvérové profily nakonfigurovať počítač so systémom Windows pre siete LAN a mobilné prostredia. Pri spustení počítača so systémom Windows notebook v mobilnom prostredí, ktorý nemá LAN pripojenie "Pripravujú sa sieťové pripojenia" časť pri spustení trvá nezvyčajne dlhú dobu, kým systém Windows sa pokúša vytvoriť pripojenie siete LAN. Dialógové okno "Vitajte na Windows" sa však nakoniec zobrazí po procesu.

Ako vytvoriť hardvérový profil

POZNÁMKA: Modem by mal byť aktívny v každý hardvérový profil telefonického pripojenia alebo pre dial-out pripojenie.
 1. Kliknite na položku Štart, ukážte na Nastavenie, kliknite na tlačidlo Ovládací Panel, a potom dvakrát kliknite na Systém.
 2. Kliknite na položku Hardvér, a potom kliknite na tlačidlo Hardvérové profily. Všimnite si, že v rámci Dostupné hardvérové profily, buď Doku profil alebo Doku profil (prúd) je vybraný profil.
 3. Kliknite na položku Kópia,, zadajte názov profilu, ako Kancelária, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 4. Kliknite na Kancelária profil, kliknite na tlačidlo Vlastnosti, kliknutím vyberte možnosť Prenosný počítač je políčko a potom kliknite na položku vybrať najlepšie opis profilu. V tomto prípade kliknite na tlačidlo Počítač je v doku.
 5. Ak chcete byť schopný vybrať tento profil pri spustení počítača, kliknutím vyberte Vždy obsahovať tento profil ako možnosť pri spustení systému Windows začiarkavacie políčko.

  POZNÁMKA: Toto je, ako môžete nakonfigurovať počítač umožniť vám vybrať buď "ukotvený profilu", "Doku profil" alebo "mimo kancelárie" profily pri spustení počítača.
 6. Kliknite na položku ok, kliknite na tlačidlo Doku profil alebo Doku profil (prúd) profil a potom kliknite na tlačidlo Premenovať. Zadajte názov, ako V balíku Office, a potom kliknite na tlačidlo ok. K dispozícii zoznam zobrazuje "V úrad" a "mimo kancelárie" profily. Kliknite na položku ok, a potom reštartujte počítač.

Ako spustiť počítač s viacero hardvérových profilov

 1. V Spustenie menu pridáva menu "Hardvérový profil/konfigurácie vymáhanie Menu" s "V úrad", "mimo kancelárie" a prípadne "Nový hardvérový profil" profily. Kliknite na položku Kanceláriaa stlačte kláves ENTER.

  POZNÁMKA: Nový hardvérový profil môžu byť pridané do zoznamu aby ste mohli pridať nové hardvérové profily z tejto ponuky. Ak vyberiete túto možnosť, vytvorená sa do nového hardvérového profilu štandardné nastavenia, ako napríklad štandardné VGA rozlíšenie obrazovky. Tento profil je však neuložia na zozname. Z tohto dôvodu sa odporúča, aby si vyberiete jeden z dvoch existujúcich hardvérových profilov.
 2. Keď hardvérový profil naložené po prvýkrát, je rovnaké ako prvý profil s sieťové pripojenie neporušené. Ak prijímate chybové hlásenia profil pri prihlásení do systému Windows, kliknite na tlačidlo ok alebo Pokračovať v ich prijať a pokračovať.
 3. Kliknite na položku Štart, ukážte na Nastavenie, kliknite na tlačidlo Ovládací Panel, dvakrát kliknite na Systém, a potom kliknite na tlačidlo Hardvér kartu.
 4. Kliknite na položku Správca zariadení, a potom vyhľadajte a dvakrát kliknite na sieťový adaptér s ikonu zelená sieťového adaptéra.
 5. Podľa Použitie zariadenia, kliknite na tlačidlo Nepoužívať toto zariadenie v aktuálnom hardvérovom profile (vypnúť), a potom kliknite na tlačidlo ok.

  POZNÁMKA: "Nepoužívať toto zariadenie v žiadnom hardvérovom profile (vypnúť)" profil vypne všetky LAN pripojenie.
 6. V Správca zariadení dialógové okno by malo zobraziť červené X v sieti adaptér ukázať, že je vypnutý.

  POZNÁMKA: Pripojiteľnosť modem je aktívna v oboch profiloch pre vytáčanie podnikovej siete alebo poskytovateľa internetových služieb (ISP).
 7. Reštartujte počítač a potom vyberte vhodný profil.
Tretí profil môže pripočítať Konfigurácia počítača so systémom Windows notebook na inom prostredí. Na dosiahnutie tohto, vytvorte nový profil podľa krokov uvedených vyššie v tomto článku a potom názov hardvérového profilu podľa vášho prostredia. Napríklad, nasledovné hardvérové profily popisujú typ adaptéra siete, ktorý sa používa pre LAN pripojenie:

Úrad prihlásenie s LAN pripojenie

Tento profil môžete pomenovaný "V Office – Docking Station", s nasledovnou konfiguráciou:
 • Sieťový adaptér na dokovaciu stanicu pre normálne úrad LAN pripojenie a prihlasovaní do domény zapnuté.
 • PC Card sieťový adaptér vypnutý.
 • Modem zapnuté.

Prihlásenie od inde v kancelárii

Tento profil môžete pomenovaný "V Office – PC Card sieťový adaptér", s nasledovnou konfiguráciou:
 • Sieťový adaptér na dokovaciu stanicu so zdravotným postihnutím.
 • PC Card sieťový adaptér povolený na LAN pripojenie a domény prihlásenie v konferenčných miestností alebo na iných miestach spoločnosti.
 • Modem zapnuté.

LAN pripojenie mimo kancelárie

Tento profil môžete pomenovaný "mimo kancelárie", s nasledovnou konfiguráciou:
 • Sieťový adaptér na dokovaciu stanicu so zdravotným postihnutím.
 • PC Card sieťový adaptér vypnutý.
 • Modem zapnuté pre telefonické pripojenie z domu alebo z mesta miestach.


Vlastnosti

ID článku: 225810 - Posledná kontrola: 21. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowto kbhowtomaster kbnetworkcard w2000device w2000pccard kbmt KB225810 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:225810

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com