Görev Çubuğu Özellikleri DeskBar Seçenekler sekmesine işlevsel değildir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 226111 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Tuşuna basın ve Görev Çubuğu Özellikleri</a0> iletişim kutusunu açmak CTRL tuşunu basılı tutarken, genellikle gördüğünüz sekmeler için ek bir DeskBar Seçenekler sekmesinde görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

DeskBar Seçenekleri sekmesini yönelik hiçbir zaman uygulanan özelliğiyle kullanın. DeskBar Seçenekler sekmesinde, işlevsel değildir. Görev çubuğu ve Başlat menüsü özellik ayarlarını, CTRL tuşunu basılı olmadan kullanılabilir.

Özellikler

Makale numarası: 226111 - Last Review: 24 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbui KB226111 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:226111

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com