ID článku: 2267621
Pokud zákazník Small Business, najít další řešení potíží a studijní materiály na Podpora pro malé firmy Server.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Aktuálně používáte proti škodlivému softwaru v počítači? Pokud není, může být ohrožen spyware, viry a další škodlivý software.

Společnost Microsoft nabízí Základy zabezpečení společnosti Microsoft jako volitelná aktualizace pro systém Windows XP, Windows Vista a Windows 7 uživatelé přihlášení k odběru aktualizací Microsoft. Základy zabezpečení společnosti Microsoft je licencována pro použití v počítači domácí a malé podniky s 10 nebo méně počítači.

Základy zabezpečení společnosti Microsoft je zdarma proti škodlivému softwaru. Důrazně doporučujeme stáhnout a nainstalovat jej.

Další informace

Další informace o Základy zabezpečení společnosti Microsoft na adrese:
http://Windows.microsoft.com/en-us/Windows/Products/Security-Essentials

Informace o podpoře Základy zabezpečení společnosti Microsoft na adrese:
http://Windows.microsoft.com/en-us/Windows/Products/Security-Essentials/support


Vlastnosti

ID článku: 2267621 - Poslední aktualizace: 25. června 2012 - Revize: 5.0
Klíčová slova: 
kbmt KB2267621 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2267621

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com