Numer ID artykułu: 2267621
W przypadku klienta Small Business, znaleźć dodatkowe rozwiązywania problemów i szkoleniowych w Wsparcie dla małych firm witryny.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Obecnie korzystasz złośliwym oprogramowaniem na komputerze? Jeśli nie, może być zagrożony oprogramowania szpiegującego, wirusów i innego złośliwego oprogramowania.

Microsoft oferuje Microsoft Security Essentials jako opcjonalną aktualizację dla systemu Windows XP, Windows Vista i Windows 7 użytkownicy, którzy Subskrybuj aktualizacje Microsoft. Microsoft Security Essentials jest licencjonowany na komputerze domowym i małych przedsiębiorstw z komputerami 10 lub mniej.

Microsoft Security Essentials jest wolna złośliwym oprogramowaniem. Zdecydowanie zaleca, aby pobrać i zainstalować ją.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Microsoft Security Essentials przejdź do:
http://Windows.microsoft.com/en-us/Windows/Products/Security-Essentials

Aby uzyskać informacje dotyczące obsługi programu Microsoft Security Essentials przejdź do:
http://Windows.microsoft.com/en-us/Windows/Products/Security-Essentials/support


Właściwości

Numer ID artykułu: 2267621 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2012 - Weryfikacja: 5.0
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2267621 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2267621

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com