ID článku: 2267621
Ak ste zákazník Small Business, nájsť ďalšie riešenie problémov a vzdelávacích zdrojov na Podpora pre malé podniky stránky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Ste v súčasnosti beží proti škodlivému softvéru v počítači? Ak nie ste, môžu byť citlivé na spyware, vírusmi a ďalším škodlivým softvérom.

Microsoft ponúka súčastí Microsoft zabezpečenia ako voliteľná aktualizácia pre systém Windows XP, Windows Vista a Windows 7 užívateľov, ktorí dostávejte aktualizácií spoločnosti Microsoft. Microsoft súčastí zabezpečenia je licencovaný na použitie na domáci počítač a malé podniky s menej ako 10 počítačmi.

Microsoft súčastí zabezpečenia je softvér zadarmo anti-malware. Dôrazne odporúčame, aby si stiahnuť a nainštalovať.

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o základných zabezpečení Microsoft nájdete na lokalite:
http://Windows.Microsoft.com/en-US/Windows/products/Security-Essentials

Informácie o podpore súčastí Microsoft zabezpečenia, nájdete na:
http://Windows.Microsoft.com/en-US/Windows/products/Security-Essentials/support


Vlastnosti

ID článku: 2267621 - Posledná kontrola: 25. júna 2012 - Revízia: 6.0
Kľúčové slová: 
kbmt KB2267621 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2267621

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com