Makale numarası: 2267621
Küçük Ölçekli İşletme müşteri, ek sorun giderme ve öğrenme kaynakları bulma Küçük işletmeler için destek sitesini ziyaret edin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Zararlı yazılımlara karşı koruma yazılımını bilgisayarınızda çalıştırmakta olduğunuz? Değilseniz, casus yazılımlar, virüsler ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı savunmasız olabilir.

Microsoft, Microsoft Security Essentials abone olmak için Microsoft Güncelleştirmeleri Windows xp, Windows Vista ve Windows 7 kullanıcıları için isteğe bağlı güncelleştirme olarak öneriyor. Microsoft Security Essentials ev bilgisayarında ve bilgisayarları 10 veya daha az olan küçük işletmeler tarafından kullanımı için lisanslıdır.

Microsoft Security Essentials ücretsiz yazılımlardan olur. Karşıdan yükleyip yüklemeniz önemle önerilir.

Daha fazla bilgi

Microsoft Security Essentials hakkında daha fazla bilgi için gidilecek yer:
http://Windows.microsoft.com/en-us/Windows/Products/Security-Essentials

Microsoft Security Essentials desteği hakkında daha fazla bilgi için gidin:
http://Windows.microsoft.com/en-us/Windows/Products/Security-Essentials/support


Özellikler

Makale numarası: 2267621 - Last Review: 25 Haziran 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2267621 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2267621

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com