Ortak iletişim kuralları için Geliştirici Destek sınırlamaları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2269506 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede nasıl Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek geliştiriciler, çeşitli açık standartlar uygulamak ve Microsoft Exchange veya Microsoft Outlook ile tümleştirme, kendi özel çözümler ile yardımcı olabilir.

Daha fazla bilgi

Özel çözüm açısından bakıldığında, Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek desteklemez açık standartlar için posta ve takvim vCalendar, iCalendar, IMAP, POP3, smtp ve MIME gibi. Microsoft Exchange ve Microsoft Outlook çeşitli açık standartlar kullanır. Ancak Microsoft API kullanılan standart uygulayan sürece Microsoft Geliştirici Destek için bu standartları sağlamaz. Örneğin, Microsoft, Microsoft System.Net.Mail ad kullanarak Basit Posta Aktarım Protokolü (smtp) iletileri göndermeyi destekler.net Framework. Ancak Microsoft, müşterilerin System.Net.Mail kullanarak bir iCalendar gövde bölümü eklemek için rfc yorumlamak için çalıştığınız korumaz.

Açık bir standart veya üçüncü taraf API ile sorunlarla karşılaşırsanız, satıcı API desteğine başvurun veya açık standartlar belgelerine bakın. Birlikte çalışabilirlik sorunları oluşursa, API satıcı için Microsoft ürünleriyle başarıyla interoperate API satıcının ürünlerine uygulanabilir birlikte çalışabilirlik belirtimleri izlemelisiniz olduğunu bildirin. Bir Microsoft ürününün bir açık doğru belirtiminin değil olduğunu düşünüyorsanız, Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek destek sağlar Bu senaryolarda.

İCalendar ve vCard MAPI nesnelerine dönüştürmek için kullanılan algoritmaları Microsoft belgeleri için aşağıdaki Web sitelerini ziyaret edin:

vCard [ms-oxvcard]

iCalendar [ms-OXCICAL]

Microsoft açık bir protokol belirtimleri için destek hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Web sitelerini ziyaret edin:

Microsoft Exchange Server ve Outlook standartları

Kullanıcı forumları listesi

Özellikler

Makale numarası: 2269506 - Last Review: 25 Ekim 2011 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2269506 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2269506

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com