Użytkownicy otrzymują wysyłania i odbierania komunikatów o błędach, po ich konfigurowanie wielu kont w usłudze Office 365 przy użyciu programu Outlook 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2269971 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.

Nie masz pewności co wersji Office 365 używasz? Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Czy używam usługi Office 365 po uaktualnieniu?
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Rozważmy następujący scenariusz. Użytkownik konfiguruje wiele kont w usłudze Microsoft Office 365 przy użyciu programu Microsoft Office Outlook 2007. Na przykład użytkownik konfiguruje jego lub jej profil programu Outlook do łączenia się jednym kontem za pośrednictwem interfejsu MAPI i innego konta przy użyciu POP3. Jednak użytkownik otrzymuje wysyłania i odbierania komunikatów o błędach.

PRZYCZYNA

Program Outlook 2007 zwraca komunikat o błędzie podczas próby pobrania książki adresowej trybu offline dla konta nie MAPI.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, ustaw grupy wszystkie konta wysyłania/odbierania w programie Outlook 2007 nie pobieranie książki adresowej trybu offline. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.
  1. W programie Outlook 2007 na Narzędzia wskaż polecenie Wysyłanie/odbieranie, wskaż polecenie Ustawienia wysyłania/odbierania, a następnie kliknij przycisk Definiowanie grup Wyślij/Odbierz.
  2. Wybierz nazwę grupy o nazwie Wszystkie konta, a następnie kliknij przycisk Edycja.
  3. Kliknij, aby wyczyścić Pobierz książkę adresową trybu offline dla wszystkich kont innych niż MAPI, a następnie kliknij przycisk OK.

WIĘCEJ INFORMACJI

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Office 365 Wspólnoty Witryna sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2269971 - Ostatnia weryfikacja: 31 maja 2013 - Weryfikacja: 15.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p o365062011 o365022013 o365m pre-upgrade after upgrade kbmt KB2269971 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2269971

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com