Bunlar Office 365 birden çok hesapla Outlook 2007 kullanarak kurduktan sonra kullanıcıların Gönder/Al hata iletileri alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2269971 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Emin değil Office 365 hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Hizmet yükseltmeden sonra Office 365 kullanıyorum?
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Aşağıdaki senaryoyu düşünün. Birden çok Microsoft Office 365 hesapları Microsoft Office Outlook 2007 kullanarak bir kullanıcı ayarlar. Örneğin, kullanıcı kendi Outlook profili MAPI üzerinden bir hesap ve POP3 ile başka bir hesaba bağlanmak için ayarlar. Ancak, kullanıcı Gönder/Al hata iletileri alır.

NEDEN

Outlook 2007 olmayan MAPI hesabı için çevrimdışı adres defteri karşıdan yüklemeye çalıştığında bir hata iletisi döndürür.

ÇÖZÜM

Bu sorunu gidermek için Outlook 2007'deki tüm hesapları gönderme/alma grubu çevrimdışı adres defterini karşıdan yüklememeye ayarlayın. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.
  1. Outlook 2007'de bulunan Araçlar menüsünü tıklatıp Gönderme ve alma, işaret Gönderme/alma ayarlarıve sonra tıklatın Gönderme/Alma grupları tanımla.
  2. Adlı bir grup adı seçin Tüm hesaplarve sonra tıklatın Düzenle.
  3. Temizlemek için tıklatın Çevrimdışı adres defterini yükle Tüm MAPI olmayan hesaplar için kutuyu işaretleyin ve sonra tıklatın TAMAM.

DAHA FAZLA BİLGİ

Hala Yardım mı gerekiyor? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2269971 - Last Review: 31 Mayıs 2013 Cuma - Gözden geçirme: 13.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365p o365062011 o365022013 o365m pre-upgrade after upgrade kbmt KB2269971 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2269971

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com