Користувачі отримують надсилання й отримання повідомлень про помилки, після того, як вони створити кілька облікових записів у Office 365 для підприємств за допомогою Outlook 2007

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2269971 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Розглянемо таку ситуацію. Користувач встановлює кілька облікових записів у Microsoft Office 365 для підприємств за допомогою Microsoft Office Outlook 2007-Українська версія. Наприклад, користувач встановлює його або її профіль Outlook для підключення до одного облікового запису через MAPI та іншого облікового запису через POP3. Однак, користувач отримує протокол IMAP про помилки надсилання й отримання.

Причини

Outlook 2007 повертає протокол IMAP Помилка при спробі завантажити автономну адресну книгу для облікового запису, Номери MAPI.

РІШЕННЯ

Щоб виправити цю проблему, настроїти на всі облікові запис А бізнес-партнера група надсилання й отримання в Outlook 2007 не завантажити автономну адресну книгу. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. В Outlook 2007 на в Інструменти меню виберіть точку Надсилання й отримання, наведіть вказівник на пункт Параметри надсилання й отриманняа потім натисніть кнопку Визначити група надсилання й отримання.
  2. Виберіть назву групи, що називається Усі облікові запис А бізнес-партнераа потім натисніть кнопку Редагувати.
  3. Зніміть у Завантажити автономну адресну книгу прапорець для всіх-MAPI облікові запис А бізнес-партнера і натисніть кнопку Гаразд.

Додаткові відомості

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до Товариство Office 365 .

Властивості

Номер статті: 2269971 - Востаннє переглянуто: 31 травня 2013 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365062011 o365022013 o365m pre-upgrade after upgrade kbmt KB2269971 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2269971

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com