Pomocou SECEDIT vynútiť obnovenie politiky skupiny okamžite

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 227302 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Zmeny objektu politiky skupiny nie sú okamžite uvalené na cieľové systémoch, ale skôr sa uplatňujú v súlade s v súčasnosti platné skupinovej politiky intervalu obnovovania, ktorý používa náhodné pomocou eliptických kriviek na zabezpečenie trochu súmerným zaťažením na radičoch domény. Ďalšie informácie o tom, ako to funguje, pozri nasledujúci článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
203607 Ako zmeniť Interval obnovovania politiky predvolenej skupine
Môže to byť problém, ak sa pokúšate riešiť akékoľvek nastavenie nakonfigurovaný pomocou objektov politiky skupiny. Ako riešenie, môžete použiť nástroj príkazového riadka SECEDIT uložiť nastavenie objektu skupinovej politiky na cieľovú stanicu okamžite.

DALSIE INFORMACIE

Môžete použiť Secedit.exe s prepínačom/refreshpolicy uložiť nastavenia skupinovej politiky objekt na cieľovú stanicu okamžite takto:
  • SECEDIT REFRESHPOLICY MACHINE_POLICY /ENFORCE: okamžite ukladá umiestnenými na "stroj" uzol príslušnú skupinu objektov politiky nastavenia na objekt skupinovej politiky.
  • SECEDIT REFRESHPOLICY USER_POLICY /ENFORCE: okamžité ukladá umiestnenými na "Užívateľ" uzol objekty príslušných skupinovej politiky nastavenie na objekt skupinovej politiky.


POZNÁMKA: secedit/refreshpolicy len aktualizuje nastavení skupinovej politiky pre rozšírenie na strane klienta secedit. To bude obnoviť ďalších nastavení.

Vlastnosti

ID článku: 227302 - Posledná kontrola: 21. októbra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB227302 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:227302

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com