Bir grup ilkesi yenileme hemen zorlamak için SECEDIT kullanma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 227302 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Duyuru
Bu makalede, Windows 2000 için geçerlidir. 13 Temmuz 2010 üzerinde Windows 2000 Destek sonlandırıyor.Windows 2000 End-of-Support Solution Center, Windows 2000'den geçiş stratejisini planlama bir başlangıç noktasıdır. Daha fazla bilgi için Microsoft Support Lifecycle Policy "konusuna bakın.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Grup ilke nesnesine değişiklikler hemen hedef sistemleri uygulanan değil, ancak yerine rasgele factorization biraz dengeli bir etki alanı denetleyicilerinin yükünü sağlamak için kullandığı geçerli grup ilkesi yenileme aralığı ile uygulanır. Bunu nasıl çalıştığını hakkında daha fazla bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
203607Varsayılan Grup ilkesi yenileme aralığı'nı değiştirme hakkında
Bu, herhangi bir ayarı Grup ilkesi nesneleri kullanılarak giderilir çalışırken bir sorun olabilir. Geçici bir çözüm olarak, bir hedef iş istasyonunun bağlı Grup ilke nesnesi ayarları hemen koymak SECEDIT komut satırı aracını kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Grup ilkesi nesne ayarları hedef iş istasyonu üzerinde hemen aşağıdaki gibi koymak /REFRESHPOLICY anahtarıyla Secedit.exe kullanabilirsiniz:
  • SECEDIT REFRESHPOLICY MACHINE_POLICY /ENFORCE: hemen içindeki, ilgili Grup ilkesi nesneleri "makine" düğümde bulunan Grup ilkesi nesne ayarları uygular.
  • SECEDIT REFRESHPOLICY USER_POLICY /ENFORCE: komut içindeki, ilgili Grup ilkesi nesnelerinin "Kullanıcı" düğümde bulunan Grup ilkesi nesne ayarları uygular.


Not: secedit/refreshpolicy, yalnızca secedit istemci tarafı uzantısı Grup ilkesi ayarlarını güncelleştirir. Diğer ayarları yenileyin değil.

Özellikler

Makale numarası: 227302 - Last Review: 30 Ekim 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB227302 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:227302

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com