Často kladené dotazy týkající se sociálního programu Outlook Connector

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2276763 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek poskytuje odpovědi na některé časté otázky o programu Outlook sociální konektor (OSC).

Další informace

Q: Proč synchronizovat kontakty ze sociální sítě prostřednictvím sociálního programu Outlook Connector neobsahují prostřední jméno?

A: Při synchronizaci kontaktů, sociální program Outlook Connector nepodporuje pole prostřední jméno. Všechny kontakty, které jsou synchronizovány s aplikací Outlook pomocí OSC proto nebude obsahovat hodnotu prostřední jméno. Všimněte si, že hodnota pole prostřední jméno v síti není ohrožena toto omezení sociální program Outlook Connector.

Q: Mám Outlook 2010, ale při pokusu o instalaci zprostředkovatele vrátí chybovou zprávu oznamující, že sociální program Outlook Connector nebyl nalezen.

A: Je-li doplněk sociální program Outlook Connector byl zrušen výběr v průběhu instalace aplikace Outlook 2010, zprostředkovatel nelze nainstalovat. K řešení problému postupujte takto:
 • Otevření okna Ovládací panely, klepněte na tlačítko Program a funkce.
 • V Program a funkce Vyberte položku Microsoft Office 2010 a potom klepněte na tlačítko Změna.
 • Dialogové okno Vybrat instalace Microsoft Office 2010 Přidání nebo odebrání funkcí a potom klepněte na tlačítko Pokračovat.
 • V dialogovém okně Možnosti instalace klepněte na tlačítko Aplikace Microsoft Outlook, klepněte na tlačítko Doplňky aplikace Outlooka klepněte na tlačítko Sociální program Outlook Connector.
 • Vybrat Spouštět z tohoto počítačea klepněte na tlačítko Pokračovat.
 • Dokončete proces konfigurace aplikace Microsoft Office 2010 a restartujte aplikaci Outlook.
Q: při používání OSC v systému Windows 7, aplikace Outlook přestane reagovat při změně velikosti zprávy

A: Jedná se o známý problém, a k ní dojde při Podokno osob je ručně rozšířen na maximální velikost při používání aplikace Outlook v systému Windows 7 Aero motivy. Již nedochází při použití motivů Basic, Classic a černé a bílé.

Měla vyskytnout problém, je možné vyřešit jedním z následujících způsobů:
 • Změna motivu systému Windows 7 Basic, Classic nebo černé a bílé.
 • Alternativně můžete provést následující:
  • Používáte-li jakýkoli motiv Aero, umístěte ukazatel myši Aplikace Outlook ikona systému Windows 7 úkolu panelu a klepnutím na červené "X" zavřete položku pošty.
  • Vraťte se do hlavního okna aplikace Outlook, klepněte Zobrazení karta, klepněte na tlačítko Podokno osoba pak vyberte Minimalizovat.
Q: Po zvolení sledovat příjemce e-mailu, e sociální sítě, se zobrazí chybu. Proč je to?

A: Pokud osoby, které se pokoušíte postupujte není součástí, které se pokoušíte připojit prostřednictvím sítě, sítě vrátí zprávu "selhání" sociální připojovací aplikace Outlook. Síť odesílá osobě žádné pozvání k připojení k síti.

Q: Jak vidět, příteli můj stav je v Facebook?

A: Pokud je nainstalován zprostředkovatel Facebook, aktualizace stavu vašeho přítele jsou viditelné v závislosti na charakteru veřejné hledání nastavení vybraného v jejich profilu v Facebook.
 • Pokud osoba má svůj profil veřejně prohledávat, pak bude moci zobrazit jejich stavu i v případě, že nejste Přátelé.
 • Pokud osoba má svůj profil není možné vyhledávat, žádné informace o stavu vrátil z Facebook.
 • Pokud osoba provedl svůj profil prohledávat pouze přátelům, ale jejich e-mailová adresa není viditelná pro přátele, je i v případě, že jsou přítele žádné informace o stavu vrátil z Facebook.
 • Pokud osoba provedl svůj profil prohledávat pouze přátelům a jejich e-mailová adresa je zobrazena s přáteli, je jste přítele informace o stavu jeho vrátil z Facebook.
Q: vidět starší kolegy, kteří také ve složce Kontakty jsou obrázky.

A: To je známé a dochází pouze v některých konfiguracích serveru Exchange. K tomu dochází, pokud kolegu aktualizuje jejich obrázek ve službě Active Directory, po které jste přidali do složky Kontakty. Sociální program Outlook Connector neaktualizuje automaticky obrázek ve složce Kontakty.

Problém vyskytnou, lze jej vyřešit pomocí následující metody:
 1. Otevřete kontakt dotyčné.
 2. Odeberte obrázek kontaktu, podle:
  Z aplikace Outlook 2007 a Outlook 2010:
  • V Možnosti groupt, klepněte na tlačítko Obrázek, klepněte na tlačítkoOdebrat obrázek.
  Z aplikace Outlook 2003:
  • Od Akce nabídka select Odebrat obrázek.
 3. Aktualizujte obrázek:
  Z aplikace Outlook 2007 a Outlook 2010:
  • Klepněte Aktualizace tlačítko na pásu karet.
  Z aplikace Outlook 2003:
  • Na panelu nástrojů klepněte na tlačítko Aktualizace.
 4. 4. Zavřete a uložte kontakt.
Q: připojení k Facebook, ale nezobrazují žádné aktualizace od Facebook sociální sítě.

A: Jedná se o známý problém. Pokud jste se připojili dříve Facebook a nyní restartovat aplikaci Outlook, Facebook zprostředkovatele pro sociální Outlook connector řekněte "Připojeno" Přestože nemáte připojení k Internetu.

Problém vyskytnou, lze jej vyřešit pomocí následující metody:

Přesvědčte se, zda je aktuální připojení k Internetu funkční. Chcete-li to ověřit, postupujte následovně:
 • Otevřete internetový prohlížeč (Internet Explorer, Firefox atd.).
 • Na webu Facebook: http://www.facebook.com
 • Pokud se zobrazí webová stránka, máte připojení k Internetu.
Q: přidané nového zprostředkovatele není zobrazeno jej v seznamu poskytovatel ani provést I získat se zobrazí dialogové okno nastavení sociální konektor účty aplikace Outlook.

A: Pravděpodobně budete muset ručně otevřete stránku, dialogové okno účty sociálního programu Outlook Connector existují některé známé problémy. Pokud aktuálně otevřené dialogové okno nastavení sociální konektor účty aplikace Outlook, zavřete jej a kroků jej znovu otevřete.

To lze provést dvěma způsoby otevřít toto dialogové okno.
 1. Otevřete okno nastavení účtu sociálního programu Outlook Connector:
  Z aplikace Outlook 2003 a Outlook 2007:
  • V Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Sociální sítě, nastavení účtu.
  Z aplikace Outlook 2010:
  • Vyberte Zobrazení na pásu kartu.
  • Ve skupinovém rámečku Podokno osob tlačítko Vybrat Nastavení účtu.
 2. Z podokna osob:
  • S Podokno osob maximalizováno a v zobrazení osoby, rozbalte strom a vyberte Jiné sociální sítě.
  • Pokud není zobrazen strom, klepněte na tlačítko zobrazení přepnout do rukou v pravém horním rohu Podokno osob.
Q: jste odstranili poskytovatele sociální program Outlook Connector, ale stále zobrazuje činnosti, které jsou uvedeny po klepnutí na tlačítko e-mailovou zprávu od této osoby.

A: Sociální program Outlook Connector ukládá poslední lidských činností v paměti i po odstranění zprostředkovatele. Pokud chcete tyto informace již nezobrazovat, máte pouze po restartování aplikace Outlook.

Q: činností a kontaktní informace se nezobrazí v podokně osob pro uživatele, kteří mají účty sociální sítě. Proč ne?

A: Je-li e-mailovou adresu, které slouží k odesílání zpráv není zapsán podle nastavení účtu pro sociální sítě, činnost uživatele se nezobrazí v podokně lidí. Pokud chcete, aby vaše aktivity zobrazit pro vaši kolegové v práci, přidejte e-mailovou adresu práci jako další e-mailovou adresu ve skupinovém rámečku nastavení účtu pro sociální sítě.

Q: vidět úlohu hlavy a informace o společnosti pro některé uživatele v podokně lidé, ale ostatní uživatelé tato pole chybí. Co je problém?

A:Někteří uživatelé neposkytují úlohu hlavy a informace o společnosti do sociální sítě, tak tato data nejsou k dispozici v podokně lidí. Pokud kontaktní informace je získána pomocí synchronizace na vyžádání, je problém s sociální 1.1 připojovací aplikace Outlook, který způsobí, že úloha hlavy a informace o společnosti v podokně lidé prázdné.

Q: Proč někdy zobrazit nesprávný obrázek nebo fotografii pro uživatele LinkedIn?

A:Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte aktualizované Outlook sociální konektor (OSC), verze 1.1.

Podrobnosti o aktualizované OSC naleznete v tématu http://support.microsoft.com/kb/983403.

Q: kontaktní obrázky v aplikaci Outlook není aktualizována z facebook a propojen na fotografiích.  Že by?

A: Při připojení k sociální sítě však sociální program Outlook Connector, nikdy aktualizuje informace ze sociálních sítí složky Kontakty v poštovní schránce. V závislosti na synchronizace režim používaný každého poskytovatele může být zaznamenali následující chování synchronizace kontaktů:
-Zprostředkovatelů, které slouží k ukládání do mezipaměti v režimu vytvoří samostatné místní složky kontaktů se stejným názvem jako zprostředkovatel (například "LinkedIn") a synchronizovat kontakty ze sítě do složky zprostředkovatele.
-Zprostředkovatelé, kteří na požádání režimu (například "Facebook") nikdy vytvoří místní složky kontaktů. Informace o uživateli se načte v reálném čase při obnovování podokna lidí.

 Q: Při pokusu nainstalovat nejnovější aktualizaci sociální program Outlook Connector, Facebook a nebo zprostředkovatel Windows Live Messenger v aplikaci Outlook 2010, je vrácena následující chyba "očekávaná verze produktu nebyl nalezen v systému" a instalace není dokončena. Proč je to?

A:
Aktualizace sociální program Outlook Connector, Facebook a Windows Live Messenger poskytovatelé vyžadují verzi aplikace Outlook 2010. Office verze Beta 2010 a Office 2010 Release Candidate sestavení nejsou podporovány. Chcete-li určit verzi aplikaci Outlook máte 2010 postupujte takto:
 1. Otevření okna Ovládací panely, klepněte na tlačítko Program a funkce.
 2. V Program a funkce Vyberte položku Microsoft Office 2010.
 3. Verze sady Office se zobrazí v dolní části dialogového okna. Přečtěte si správnou verzi "verze produktu: 14.0.4763.1000"
Prosím pamatujte, že WIndows Live Messenger a Facebook zprostředkovatel automaticky rozpoznat označuje, zda je nainstalována nejnovější aktualizace pro program Outlook Connector sociální, a pokud je to nezbytné, vyzve vás k stáhnout a nainstalovat jej před pokračováním v instalaci zprostředkovatele.


Vlastnosti

ID článku: 2276763 - Poslední aktualizace: 17. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook Social Connector
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Outlook 2010 with Business Contact Manager
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2007 with Business Contact Manager
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office Outlook 2003 s programem Business Contact Manager
Klíčová slova: 
kbFAQ kbinfo kbexpertisebeginner kbmt KB2276763 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2276763

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com