Często zadawane pytania dotyczące programu Outlook Connector społecznych

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2276763 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

W tym artykule zamieszczono odpowiedzi na niektóre często zadawane pytania dotyczące programu Outlook społecznych łącznika (ekranu).

Więcej informacji

P: Dlaczego kontakty zsynchronizowane z społecznych sieci za pośrednictwem programu Outlook Connector społeczne nie zawierają drugie imię?

A: Podczas synchronizowania kontaktów, Outlook Connector społeczne nie obsługuje pól imienia. Dlatego wszystkie kontakty zsynchronizowane z programem Outlook za pomocą ekranu nie będzie zawierać wartość imienia. Uwaga: wartość pola imienia w sieci nie jest zagrożony przez ograniczenie to Outlook Connector społecznych.

/ Q: są 2010 programu Outlook, ale przy próbie zainstalowania dostawca zwraca błąd wskazujący, że nie można odnaleźć dodatku Outlook Connector społecznych.

A: Jeśli nie dodatku Outlook Connector społecznych ma została zaznaczona podczas instalacji programu Outlook 2010, dostawca nie zostanie zainstalowany. Do rozwiązania problemu wykonaj następujące kroki:
 • Otwieranie okien W Panelu sterowania, następnie kliknij przycisk Program i funkcje.
 • W Program i funkcje Wybierz pozycję Microsoft Office 2010 a następnie kliknij przycisk Zmiana.
 • W polu Wybierz okno dialogowe instalacji pakietu Microsoft Office 2010 Dodaj lub usuń funkcje a następnie kliknij przycisk W dalszym ciągu.
 • W oknie dialogowym Opcje instalacji kliknij przycisk Program Microsoft Outlook, kliknij przycisk Dodatki programu Outlook, a następnie kliknij przycisk Program Outlook Connector społeczne.
 • Wybierz Uruchom z mojego komputera, a następnie kliknij przycisk W dalszym ciągu.
 • Zakończ proces konfiguracji pakietu Microsoft Office 2010 i uruchom ponownie program Outlook.
/ Q: używając ekranu w systemie Windows 7, Outlook przestaje odpowiadać po zmianie rozmiaru wiadomości

A: Jest to znany problem i występuje, gdy Okienko osób Podczas korzystania z programu Outlook na kompozycji Aero systemu Windows 7 ręcznie jest rozwinięty do jego maksymalnego rozmiaru. Nie występuje podczas korzystania z motywów podstawowej, klasyczny i czarno-białych.

Należy problem występuje, można rozwiązać przy użyciu jednego z następujących metod:
 • Zmień kompozycję systemu Windows 7 podstawowego, klasyczny lub czerni i bieli.
 • Alternatywnie można wykonać następujące czynności:
  • Podczas korzystania z wszelkich kompozycji Aero, umieść wskaźnik myszy nad Program Outlook Ikona zadania systemu Windows 7 paska, a następnie kliknij czerwony znak "X", aby zamknąć elementu poczty.
  • Powrócić do głównego okna programu Outlook, kliknij przycisk Widok Kliknij pozycję Okienko osób, a następnie wybierz Zminimalizowane.
/ Q: po wybraniu opcji wykonaj adresata wiadomości e-mail w sieci społecznych pojawia się błąd. Dlaczego tak jest?

A: Jeśli osoby, z którą próbujesz wykonać nie jest częścią sieci, z którą próbujesz się połączyć za pośrednictwem sieci zwraca komunikat "błąd" do dodatku Outlook Connector społecznych. Nie zaproszenie do przyłączania do sieci jest wysyłane do osoby w sieci.

P: jak Zobacz, co stan mojego znajomego znajduje się w witrynie Facebook?

A: Po zainstalowaniu dostawcy Facebook aktualizacje stanu Twój znajomy są widoczne w zależności od rodzaju ustawienia wyszukiwania publicznych, wybrane w profilu w witrynie Facebook.
 • Jeśli osoba dokonał ich profilu publicznie można przeszukiwać, następnie będzie można zobaczyć ich stan, nawet jeśli nie masz znajomych.
 • Jeśli osoba dokonała ich profilu nie można przeszukiwać, informacje o stanie jest zwracane z Facebook.
 • Jeżeli osoba dokonała ich profilu można wyszukiwać tylko znajomym, ale ich adres e-mail nie jest widoczny dla przyjaciół, informacje o stanie jest zwracane z Facebook nawet wtedy, gdy są znajomego.
 • Jeśli osoba dokonała ich profilu można wyszukiwać tylko znajomym i ich adres e-mail jest widoczny dla przyjaciół, następnie tej osoby stanu zwracane są informacje z Facebook Jeśli znajomego.
/ Q: widać starsze obrazy współpracowników, którzy są w folderze Kontakty.

A: Jest to znany problem, występuje tylko w niektórych konfiguracjach serwera Exchange. Występuje gdy współpracownika aktualizuje swoje zdjęcie w usłudze Active Directory, po dodaniu do folderu Kontakty. Outlook Connector społeczne nie automatycznej aktualizacji obrazu w folderze Kontakty.

Należy problem występuje, można rozwiązać przy użyciu następującej metody:
 1. Otwieranie kontaktu danego.
 2. Usunąć obraz kontaktu przez:
  Z programu Outlook 2007 i Outlook 2010:
  • W Opcje groupt, kliknij przycisk Obraz, następnie kliknij przyciskUsuń obraz.
  Z programu Outlook 2003:
  • Z Akcje menu wybierz Usuń obraz.
 3. Aktualizowanie obrazu:
  Z programu Outlook 2007 i Outlook 2010:
  • Kliknij przycisk Aktualizacja przycisk na Wstążce.
  Z programu Outlook 2003:
  • Na pasku narzędzi kliknij przycisk Aktualizacja.
 4. 4. Zamknij i Zapisz kontakt.
/ Q: połączony Facebook, ale nie pojawia się wszelkie aktualizacje z sieci społecznych Facebook.

A: Jest to znany problem. Jeśli wcześniej nawiązywano Facebook, a teraz jest ponowne uruchomienie programu Outlook, dostawca Facebook społecznych Outlook Connector powiedzieć "Połączono", nawet jeśli nie masz połączenia z Internetem.

Należy problem występuje, można rozwiązać przy użyciu następującej metody:

Upewnij się, że bieżące połączenie z Internetem działa. Aby to sprawdzić, można wykonać następujące czynności:
 • Otwórz przeglądarkę Internet (Internet Explorer, Firefox i tak dalej).
 • W witrynie Facebook: http://www.Facebook.com
 • Po wyświetleniu strony sieci Web mają połączenie z Internetem.
/ Q: po dodaniu nowego dostawcę nie widzę go na liście dostawca ani czy pojawia się monit z okna dialogowego Ustawienia konta społecznych łącznika programu Outlook.

A: Są niektóre znane problemy, w może być ręczne otwarcie strony okna dialogowego konta Outlook Connector społecznych. Jeśli okno dialogowe Ustawienia konta społecznych łącznika programu Outlook jest aktualnie otwarty, zamknij go, a następnie wykonaj kroki, aby je ponownie otworzyć.

Aby to zrobić, istnieją dwa sposoby otwierania tego okna dialogowego.
 1. Aby otworzyć aplet Ustawienia konta Outlook Connector społeczne:
  Z programu Outlook 2003 i Outlook 2007:
  • Na Narzędzia menu, kliknij przycisk Ustawienia konta sieci społecznych.
  Z programu Outlook 2010:
  • Wybierz Widok Karta na Wstążce.
  • W obszarze Okienko osób przycisk Wybierz Ustawienia konta.
 2. W okienku osób:
  • Z Okienko osób zmaksymalizowane i w widoku osób rozwiń drzewo i wybierz W innej sieci społecznych.
  • Jeśli drzewo nie jest widoczny, kliknij przycisk Przełącz widok w prawym górnym rogu Okienko osób.
/ Q: I usunięto dostawcę Outlook Connector społecznych, ale nadal pojawia się działań wymienionych kliknięcie wiadomości e-mail od danej osoby.

A: Działalność narodami najnowsze Outlook Connector społeczne są przechowywane w pamięci, nawet po usunięciu dostawcy. Jeśli chcesz nie pokazuj już te informacje, wystarczy ponownie uruchom program Outlook.

/ Q: działań i informacje kontaktowe nie pojawiają się w okienku osób, dla użytkowników, którzy mają konta w sieci społecznych. Dlaczego nie?

A: Jeśli adres e-mail używany do wysyłania wiadomości nie jest zarejestrowany w obszarze Ustawienia konta dla sieci społecznych, działań użytkownika nie pojawi się w okienku osób. Działaniami są wyświetlane dla współpracowników w miejscu pracy, należy dodać służbowy adres e-mail jako adres e-mail dodatkowych w obszarze Ustawienia konta dla sieci społecznych.

/ Q: widoczna zadania tytuł i informacje dotyczące firmy dla niektórych użytkowników, w okienku osób, ale dla innych użytkowników Brak tych pól. Na czym polega problem?

A:Niektórzy użytkownicy nie zapewniają zadania tytuł i informacje dotyczące firmy do sieci społecznych, to dane nie są dostępne w okienku osób. Po uzyskaniu informacji kontaktowych przy użyciu synchronizacji na żądanie istnieje problem z programu Outlook społecznych łącznika 1.1 powodujący, że zadanie tytuł i informacje dotyczące firmy jest puste, w okienku osób.

P: Dlaczego czasami wyświetlić nieodpowiedni obraz lub fotografię użytkownika LinkedIn?

A:Aby rozwiązać ten problem, zainstaluj zaktualizowany program Outlook społecznych łącznika (ekranu), wersja 1.1.

Zobacz szczegółowe informacje dotyczące zaktualizowanych ekranu http://support.microsoft.com/kb/983403.

/ Q: Moje zdjęcia kontaktu w programie Outlook nie są one aktualizowane z facebook/połączone na zdjęciach.  Powinny one?

A: Po podłączeniu do sieci towarzyskiej mimo Outlook Connector społecznych, folder kontaktów skrzynki pocztowej jest nigdy nie zaktualizowano informacje z sieci społecznych. W zależności od trybu synchronizowanie używane przez każdego dostawcę być wystąpieniem następujące zachowanie synchronizowanie kontaktów:
-Dostawców, których buforowania tryb utworzy oddzielne lokalny folder kontaktów o tej samej nazwie jak dostawca (na przykład "LinkedIn") i synchronizować kontakty z sieci do folderu dostawcy.
-Dostawców, których użycie trybu na żądanie (na przykład "Facebook") nigdy nie spowoduje utworzenie lokalnego folderu kontaktów. Informacje o użytkowniku jest pobierana w czasie rzeczywistym podczas odświeżania okienka osób.

 P: podczas próby zainstalowania najnowszych aktualizacji dodatku Outlook Connector społecznym, Facebook i lub dostawcy usługi Windows Live Messenger w 2010 programu Outlook, zwracany jest następujący komunikat o błędzie "oczekiwanej wersji produktu nie został znaleziony w systemie" i nie ukończyć instalacji. Dlaczego tak jest?

A:
Aktualizacji dodatku Outlook Connector społecznym, Facebook i dostawców Windows Live Messenger wymaga pełnej handlowej wersji programu Outlook w 2010 r. Kompilacje Office 2010 Beta i Office 2010 Release Candidate nie są obsługiwane. Aby określić, która wersja Outook 2010, do których masz, wykonaj następujące kroki:
 1. Otwieranie okien W Panelu sterowania, następnie kliknij przycisk Program i funkcje.
 2. W Program i funkcje Wybierz pozycję Microsoft Office 2010.
 3. Wersja pakietu Office będą wyświetlane u dołu okna dialogowego. Należy przeczytać poprawnej wersji "wersja produktu: 14.0.4763.1000"
Należy pamiętać, że WIndows Live Messenger i dostawca Facebook automatycznie wykryć czy zainstalować najnowszą aktualizację dodatku Outlook Connector społecznych i w razie potrzeby monituje o pobranie i zainstalowanie przed kontynuowaniem instalacji dostawcy.


Właściwości

Numer ID artykułu: 2276763 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Outlook Social Connector
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Outlook 2010 with Business Contact Manager
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2007 with Business Contact Manager
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office Outlook 2003 z dodatkiem Business Contact Manager
Słowa kluczowe: 
kbFAQ kbinfo kbexpertisebeginner kbmt KB2276763 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2276763

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com