Compaq dizi Konfigürasyon yardımcı programını kullanarak biçimlendirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 227879 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede nasıl Compaq dizi yapılandırma yardımcı programı, disk biçimlendirir.

Daha fazla bilgi

Compaq dizi yapılandırma yardımcı programı 63 kesim iz başına kullanarak çevirme diskleri olanak sağlar.

Windows NT 4.0 veya Microsoft Windows NT 3.51 üzerinde bir Compaq dizi yüklediğinizde, Windows NT 4 gigabayttan (GB) daha büyük bir bölüme yüklemek isterseniz, parça başına 63 kesimler içeren diski biçimlendirmeniz gerekir. Önyükleme ve sistem bölümlerinin 32 kesim iz başına ile biçimlendirilmiş diskler ilk 4 GB'LIK veya ilk 7,8 GB 63 kesim iz başına ile biçimlendirilmiş bir disk bulunmalıdır.

Windows NT'de disk desteği hakkında ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
224526Windows NT 4.0 en fazla 7,8 GB sistem bölümünü destekler (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
Compaq SmartStart CD-ROM'unu kullanarak bilgisayarınızı başlatın ve disk dizi yapılandırmak, yüklemek için kullanacağınız hangi OS seçmek için istemde bulunulur. Aşağıdaki seçimlerle istenir:
  • WINNT 3.51 Mak önyükleme
  • <a1>winnt</a1> 3.51
  • winnt 4.0
Seçimleri WINNT 3.51 veya WINNT 4. 0'ı seçerseniz, varsayılan olarak, parça başına 32 kesimleri diske çevirir. WINNT 3.51 Mak önyükleme seçerseniz, 63 kesim iz başına diske çevirir.

Compaq WINNT 3.51 Mak önyükleme Windows NT 4. 0'ı kullanın ve 63 kesim iz başına kullanmanız gereken seçebileceğiniz olduğunu onaylamıştır. WINNT 3.51 Mak önyükleme seçimi kullanma hakkında ek bilgi için lütfen Compaq teknik desteğe başvurun veya aşağıdaki Compaq Web sitesini ziyaret edin:
http://www.compaq.com

Özellikler

Makale numarası: 227879 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbinfo KB227879 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:227879

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com