"Soukromé" stav citlivost výskyt opakované žádosti o schůzku je ztraceny při úpravách výskyt v aplikaci Outlook Web Access v prostředí serveru Exchange Server 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2282746 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci::
  • Vytvoření žádosti o opakovanou schůzku spolu s označením žádosti o opakovanou schůzku jakoPrivate (Soukromé):v prostředí serveru Microsoft Exchange Server 2007.
  • Odeslání žádosti o opakovanou schůzku účastníkovi.
  • Úprava výskyt opakované žádosti o schůzku v aplikaci Outlook Web Access (OWA) a odeslat aktualizovaný výskyt účastníka.
V tomto případěPrivate (Soukromé):citlivost stavu aktualizované výskytu dojde ke ztrátě, oba kalendáře a v kalendáři účastníka.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože aplikace Outlook Web Access nedědí hodnotu Private citlivosti od hodnoty hlavního operačního serveru v případě, že je aktualizace k výjimce. Proto je aktualizovaný výskyt nastaven jakonormalcož je výchozí hodnota citlivosti.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2407025Popis kumulativní aktualizace 2 pro Exchange Server 2007 Service Pack 3

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Vlastnosti

ID článku: 2282746 - Poslední aktualizace: 14. prosince 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbsurveynew kbmt KB2282746 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2282746

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com