Chyba: CIS (DCOM přes HTTP) přerušených v SP4 při Tunneling přes Microsoft Proxy Server 2.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 228393 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití Microsoft COM Internet Services (CIS), známé také jako DCOM přes protokol HTTP, v počítači se systémem Windows NT k tunelové Microsoft Proxy Server 2.0 se může zobrazit chybová zpráva server vzdálené volání procedur (RPC) není k dispozici.

Příčina

Během posloupnosti HTTP CONNECT, RPC odešle "CONNECT server: 80 HTTP/1.1" řetězec server je název (nebo adresu TCP/IP) serveru proxy. Toto je odmítnut podle proxy server 2.0 jako "chybný požadavek", protože toto není platný požadavek HTTP verze 1.1. By měla být správná požadavek RPC: „ CONNECT server: 80 HTTP/1.0 ", kde server je název (nebo adresu TCP/IP) serveru proxy.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o chybu v produktech společnosti uvedených na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 228393 - Poslední aktualizace: 5. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfaq kbpending KB228393 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:228393

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com