Hata: Microsoft Proxy Server 2.0 tünel, SP4'te bozuk CIS (HTTP) üzerinden DCOM)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 228393 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft COM ınternet Hizmetleri (CIS), olarak da bilinen DCOM, HTTP üzerinden tünel üzerinden Microsoft Proxy Server 2.0 için Windows NT tabanlı bir bilgisayarda kullandığınızda, uzaktan yordam çağrısı (RPC) sunucusu kullanılamıyor hata iletisi alabilirsiniz.

Neden

RPC HTTP CONNECT bir sırası sırasında gönderen bir "CONNECT server: 80 HTTP/1.1" dizesi, server proxy sunucusunun adını (veya TCP/IP adresini) olduğu. Bu geçerli bir istek için HTTP 1.1 sürümü olduğu için bu "hatalı istek" Proxy Server 2.0 tarafından reddedilir. RPC isteği doğru olmalıdır: "CONNECT server: 80 HTTP/1.0" server proxy sunucusunun adını (veya TCP/IP adresini) olduğu.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft, bunun bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir hata olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 5'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 228393 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbFAQ kbpending KB228393 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:228393

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com