Úložiště profilů uživatelů v systému Windows 2000 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 228445 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Pojmenování pro složky profilu uživatele v systému Windows 2000 se liší od používaných v systému Microsoft Windows NT 4.0 a dřívějších verzích. Tento článek popisuje umístění složky profilu uživatele a způsob vytvoření podsložky pro jednotlivé uživatelské profily.

Další informace

Pokud instalace systému Windows 2000 je inovací ze systému Windows NT, složky profilu uživatele jsou uloženy ve stejném umístění jako v systému Windows NT:
%systemroot%\Profiles
V nové instalaci systému Windows 2000 nebo inovaci přes Microsoft Windows 95 nebo Microsoft Windows 98 je vytvořena nová složka pro profily uživatelů na stejný oddíl jako instalace systému Windows 2000:
Windows 2000 installation drive: \Documents and Settings
Poznámka: pro zbývající část tohoto článku je reprezentován % Cesta_k_profilu % příslušná cesta složky profilů uživatele.

Při přihlášení uživatele k počítači se systémem Windows 2000 název složky, která je vytvořena je odvozen z ID uživatele a podle potřeby suffixed název místního počítače nebo domény, která je použitelná pro přihlášení uživatele. Pokud je název nižší úrovně "MYDOMAIN\joesmith", ID uživatele je například "joesmith" Pokud se přihlásí s nebo její User Principal Name (UPN), je použit název nižší úrovně definovány v Active Directory pro tento účet. Část ID uživatele UPN uživatele a název nižší úrovně jsou obvykle stejné. Však jejich nemusí být, stejně jako v následujícím příkladu:
UPN: josephsmith@mydomain.com
Název nižší úrovně: MYDOMAIN\joesmith
Ohledu zda uživatel přihlásí k místní účet nebo účet z domény, pokud složka % Cesta_k_profilu % neobsahuje složku s názvem evidovaného - uživatel (v tomto případě "joesmith"), je vytvořena složka s tímto názvem a cestu zaznamenané v registru spolu s zabezpečení Identifier (SID) uživatele přidružené k profilu. Vytvořené složky výsledkem by:
Windows 2000 installation drive: \Documents and Settings\joesmith
Pokud byly jiný účet s názvem nižší úrovně "JOESMITH" přihlásit jiné složky být by vytvořen, ale s názvem místního počítače nebo domény, ve které účtu uživatele pochází:
Windows 2000 installation drive: \Documents and Settings\joesmith [NEWDOMAIN]
Nebo pokud uživatelský účet bylo vytvořeno v místním počítači:
Windows 2000 installation drive: \Documents and Settings\joesmith [LOCALBOX]
Pokud přihlásí "JOESMITH" účet protokolování do stejného počítače Windows 2000 z identicky pojmenované zdroje (zda domény nebo místní počítač) a SID dva účty nejsou stejné (to může nastat, pokud byly znovu vytvořit uživatelské účty a uživatel přihlášen do stejného počítače), by být vytvořena nová složka s příponou obr kolikrát profilu zjistila tuto výjimku. Například:
 • Pro první uživatel:
  Windows 2000 installation drive: \Documents and [NEWDOMAIN].000 Settings\joesmith
 • Pro druhý uživatel:
  Windows 2000 installation drive: \Documents and [NEWDOMAIN] 001 Settings\joesmith
 • atd.

Vlastnosti

ID článku: 228445 - Poslední aktualizace: 26. února 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbinfo KB228445 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:228445

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com