Numery tygodni są zgodne między OWA i Outlook kalendarzy w języku angielskim i francuskim wersje w środowisku Exchange Server 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2289607 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

W środowisku Microsoft Exchange Server 2007 numery tygodni, które są wyświetlane w kalendarzu programu Outlook Web Access (OWA) nie pasują numery tygodni są wyświetlane w kalendarzu Microsoft Office Outlook. Ten problem występuje w języku angielskim lub francuskim wersji programu Outlook i OWA. Na przykład w angielskiej wersji programu OWA, pierwszy numer tygodnia jest 2 zamiast 1 rok 2010. Jednakże różni się angielskiej wersji programu Outlook.


Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujące pakietu zbiorczego aktualizacji:
2608656 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 6 dla Exchange Server 2007 Z dodatkiem Service Pack 3
Po zainstalowaniu tego pakietu zbiorczego aktualizacji Exchange Server 2007 OWA zawiera opcję Wybierz start numery tygodni.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji o funkcjach klienta programu OWA 2007 Exchange Server odwiedź następującą witrynę sieci Web firmy Microsoft:
Ogólne informacje o funkcjach klienta programu OWA 2007 Exchange Server
Aby uzyskać więcej informacji o wyświetlaniu numery tygodni w programie Outlook, odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
Jak wyświetlić numery tygodni w programie Outlook

Właściwości

Numer ID artykułu: 2289607 - Ostatnia weryfikacja: 2 marca 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbmt KB2289607 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2289607

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com