Čísla týždňa nezhodujú medzi OWA a Outlook Kalendáre v anglickej a francúzskej verzii v prostredí servera Exchange Server 2007

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2289607 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

V prostredí Microsoft Exchange Server 2007 čísla týždňov, ktoré sa zobrazujú v priečinku Kalendár programu Outlook Web Access (OWA) nezhodujú čísla týždňov, ktoré sa zobrazujú v kalendári programu Microsoft Office Outlook. Tento problém sa vyskytuje, keď používate angličtiny alebo francúzštiny verzia OWA a Outlook. Napríklad v anglickej verzii OWA prvé číslo týždňa je 2 namiesto 1 na rok 2010. Avšak je odlišná, keď používate anglickú verziu programu Outlook.


RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte nasledovné kumulatívna:
2608656 Popis Update Rollup 6 pre Exchange Server 2007 Service Pack 3
Po nainštalovaní tejto súhrnnej aktualizácii, Exchange Server 2007 OWA poskytuje možnosť vybrať pri spustení čísla týždňa.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o funkciách klienta v Exchange Server 2007 OWA, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o klienta funkcie v Exchange Server 2007 OWA
Ďalšie informácie o tom, ako zobraziť čísla týždňov v programe Outlook, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Ako zobraziť čísla týždňov v programe Outlook

Vlastnosti

ID článku: 2289607 - Posledná kontrola: 2. marca 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3, pri použití s produktom:
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbmt KB2289607 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2289607

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com