Dílčí příkaz systemstatebackup nezdaří v případě, že je zadána neplatná vlastnost ImagePath služeb v systému Windows Server 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2289925 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

v počítačích založených na systému Windows Server 2008 se pokusíte spustitsystemstatebackupdílčí příkaz funkce zálohování systému Windows Server. Však vyskytnout následující příznaky:

  • Některé systému Windows, služby nejsou zálohovány up.
  • Náhodně soubory ze zdrojové složky není zálohovaných up.
Dále, pokud se pokusíte spustitsystemstaterestoredílčí příkaz z úplné zálohy všechny kritické svazky, se nezdaří operace obnovení.

Příčina

k tomuto problému dochází, když určíteImagePathVlastnost , který obsahuje znak lomítka (/) na cestě k souboru. systemstatebackupasystemstaterestorepodpříkazy System Writer pomocí seznamu souborů k zálohování a obnovení. System Writer však nerozpozná službu přiImagePathVlastnost obsahuje lomítko. Proto System Writer přeskočí služba a potom náhodně přeskočí jiné soubory.

Řešení

DůležitéTohoto oddílu, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které vám sdělit, jak upravit registr. Však může být vážné problémy
dojít při nesprávné úpravě registru. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků.. Pro zvýšení ochrany
registr před jeho úpravou zálohovat. Potom můžete v případě potíží registr obnovit..

Tento problém vyřešíte nahrazením znak lomítka vImagePathVlastnost znak zpětného lomítka (\). Můžete určit služby, které slouží pro znak lomítkaImagePathVlastnost spuštěním následujícího dotazu na příkazovém řádku:

/v /s HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services dotazu reg ImagePath > regkeys.txt
Potom upravte každou položku registru, která obsahuje lomítko a nahradit jej pomocí zpětného lomítka.

Poznámka:Nezahrnuje všechny přepínače a parametry, které používají službu. Nenahrazujte tyto výskyty znaku lomítka.

Další informace

Při spuštěnísystemstatebackupnebosystemstaterestoreautomaticky vyberte soubory pro zálohování a obnovení pomocí dílčího příkazu , svazek stínové kopie Service (VSS) System Writer. Soubory, které nejsou uvedeny v průběhu této operace nejsou určeny pro zálohování nebo obnovení. V počítači se systémem Windows Server 2008 jsou vybrány soubory stavu systému dynamicky. Proto soubory stavu systému se liší z prostředí prostředí.

Poznámka:i přesto, že System Writer nerozpozná službu přiImagePathvlastnost obsahuje znak lomítka (/) na cestě k souboru, služba pracuje správně v systému.

Vlastnosti

ID článku: 2289925 - Poslední aktualizace: 21. července 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
Klíčová slova: 
kbmt KB2289925 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2289925

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com