протокол IMAP про помилку під Вільний час інсталяції Office 2010 на комп'ютері під керуванням Windows 7 "Установки Microsoft Office 2010 requires що MSXML версії 6.10.1129.0 be інстальовані на вашого комп'ютера"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2290714 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час інсталяції Office 2010 на комп'ютері під керуванням Windows 7, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
Програмі інсталяції не вдалося продовжити через такі помилки: установки Microsoft Office 2010 вимагає, що MSXML версії 6.10.1129.0 інстальовано на комп'ютері. Інсталюйте компонент і ще раз запустіть програму інсталяції.

причина

Ця проблема виникає, коли встановлено неправильну дозволи на запис А реєстру.

Розв'язанн

Щоб автоматично вирішити цю проблему для вас, перейдіть до "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до на "Виправити вручну"розділу.

Виправити це для менеЩоб вирішити цю проблему автоматично, натисніть на Це виправити Кнопка або посилання. Натисніть кнопку Запустити у в Завантаження файлів діалоговому вікні і виконайте інтерактивні елементи, наведені в Це виправити Майстер.


Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit1
Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 50927
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit2


коментар до обговорення
 • Цей майстер може бути лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви не на комп'ютері, на якому Виявлено неполадку, зберегти виправити це рішення флеш-пам'ять або компакт-диск і потім запустити на потрібному комп'ютері.

Потім, перейдіть в "Чи вирішено проблему?"розділу.Виправити вручну

Важливо Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, де описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може викликати серйозні проблеми. Тому переконайтеся, що ви виконаєте наступні інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту архівувати реєстру перед внесенням змін. Потім ви може відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows
Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип Regeditі натисніть кнопку Гаразд.
 2. Знайдіть для HKEY _CLASSES_ROOT\TypeLib\{F5078F18-C551-11D3-89B9-0000F81FE221}\6.0\0\win32.
 3. Клацніть правою кнопкою миші Win32і натисніть кнопку Дозволи.
 4. Дайте собі Повне керування ключем.
 5. Двічі клацніть на (За промовчанням) значення під Win32а потім змінити його значення від %SystemRoot%\System32\msxml6.dll до C:\Windows\System32\msxml6.dll.
 6. Знову встановити Office 2010.

Чи вирішено проблему?

 • Перевірте, чи проблема не буде вирішена. Якщо проблема не буде вирішена, ви закінчите з цим розділом. Якщо проблема не вирішена, ви можете Зверніться до представник служби підтримки клієнтів.
 • Ми вдячні за ваш відгук. Щоб надати відгук або повідомляти про будь-які проблеми з цим рішенням, будь ласка, залиште коментар на на "Виправити це для мене"блог або відправити нам на Електронна пошта протокол IMAP.

Властивості

Номер статті: 2290714 - Востаннє переглянуто: 8 жовтня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office Home and Business 2010
 • Microsoft Office Home and Student 2010
 • Microsoft Internet Information Services Media Services 2.0
 • Microsoft Office Professional 2010
 • Microsoft Office Professional Plus 2010
 • Microsoft Office Standard 2010
Ключові слова: 
kbprb kbfixme kbmsifixme kbmt KB2290714 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2290714

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com