Urządzenie przenośne nie nawiązać Exchange Online za pomocą programu Exchange ActiveSync po migracji do programu Exchange Online w skrzynce pocztowej użytkownika

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2293029 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Skrzynki pocztowej programu Microsoft Exchange użytkownika zostanie zmigrowana do usługi Microsoft Office 365 z lokalnego lub umieszczony środowisko programu Exchange. Jednak po zakończeniu migracji, urządzenia przenośnego użytkownika nie może połączyć się z programu Microsoft Exchange Online za pośrednictwem programu Microsoft Exchange ActiveSync.

Dzieje się tak, jeśli urządzenie przenośne nie jest automatycznie aktualizowany, aby zawierać lokalizację skrzynki pocztowej programu Exchange w trybie Online. Urządzenie przenośne musi zostać przekierowany do nowej lokalizacji serwera skrzynki pocztowej.

ROZWIĄZANIE

Program Exchange ActiveSync ponownie skonfigurować na urządzeniu przenośnym, tak aby można było uzyskać najnowszą wersję programu Exchange ActiveSync. Aby skonfigurować program Exchange ActiveSync, przejdź do Odwołanie ustawienia telefonu i komputera typu tablet, a następnie wykonaj kroki dla danego urządzenia.

WIĘCEJ INFORMACJI

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2293029 - Ostatnia weryfikacja: 7 lipca 2014 - Weryfikacja: 12.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365022013 o365p o365m kbgraphic kbmt KB2293029 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2293029

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com