Kullanıcının posta kutusu Exchange Online geçirildikten sonra mobil aygıt Exchange çevrimiçi Exchange ActiveSync üzerinden bağlanmak değil

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2293029 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Bir kullanıcının Microsoft Exchange posta kutusu Microsoft Office 365 yerinde geçişi veya Exchange ortamında barındırılan. Ancak, geçişten sonra kullanıcının mobil aygıt Microsoft Exchange ActiveSync üzerinden Microsoft Exchange Online bağlanamıyor.

Bu, mobil aygıt çevrimiçi Exchange posta kutusu konumu içerecek şekilde otomatik olarak güncelleştirilmiyorsa oluşur. Yeni posta kutusu sunucusu konumuna yönlendirilmesini mobil aygıtı vardır.

ÇÖZÜM

Exchange ActiveSync'ın en son sürümünü elde edebilirsiniz böylece Exchange ActiveSync mobil aygıtta yeniden ayarlayın. Exchange ActiveSync ayarlamak için Telefon ve tablet Kur Başvurusuve sonra aygıtınız için adımları izleyin.

DAHA FAZLA BİLGİ

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2293029 - Last Review: 8 Temmuz 2014 Salı - Gözden geçirme: 11.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365022013 o365p o365m kbgraphic kbmt KB2293029 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2293029

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com