Poškození souboru dochází na svazku NTFS se soubory větší milionu 4

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 229607 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při vytvoření a odstranění souborů na svazku NTFS, který obsahuje více než 4 miliónů soubory naleznete poškození souboru může zobrazit v jedné z následujících způsobů:
  • Odstraněné soubory nadále zobrazena na jednotce.
  • Soubory není odstraněn, již nejsou přístupné.
  • Překryvná zpráva se zobrazí hlášení, že bylo zjištěno poškození na jednotce a požaduje, spusťte nástroj CHKDSK.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud hlavní tabulka souborů (MFT) již dosáhla větší než 4 GB může dojít, pokud máte více než 4 miliónů souborů v počítači. Po odstranění souboru, jehož položka MFT je větší než 4 GB přejděte za těchto podmínek chybu způsobuje výpočty chybná položka označena jako dostupné. Pokud tato položka obsahuje informace pro jiný soubor a přidány nové soubory na svazek krátce po odstranění dojde, může být položka znovu použit příčinou ve skutečnosti odkazuje ke ztrátě souboru.

Řešení

Windows NT Server nebo Workstation 4.0

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server verze 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 6.

Další informace

Informace o všech souborů ve svazku NTFS je uložen v tabulce MFT. MFT obsahuje jeden nebo více položky pro všechny soubory v systému. MFT navíc udržuje prázdný nebo nepoužívané položky, které lze použít pro nově vytvořené soubory. Při odstranění souboru jeho je položka označena jako je nepoužívané tak, aby při vytvoření nového souboru systému souboru můžete znovu použít položka.

Vlastnosti

ID článku: 229607 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB229607 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:229607

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com