Uživatelský režim programy způsobuje v systému Windows NT Kontrola chyb

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 229703 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Programy uživatelského může způsobit až Windows NT 4.0 a Service Pack 4 dochází k režimu jádra včetně chybová zpráva STOP. Tato chybová zpráva STOP se také nazývá kontroly chyb. Kód kontroly chyb a parametry mohou lišit. K tomuto chování dochází v některých scénářích, kde jádra WINDOWSNT neověřuje parametry jí předán z uživatelského programu. Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v WINDOWSNT Server verze 4.0 a 4.0 Service Pack 4. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 5.Po použití Service Pack 5 parametry předané z uživatelského procesy neměl způsobit Windows NT 4.0 k kontroly chyb.

Vlastnosti

ID článku: 229703 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB229703 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:229703

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com