Kullanıcı modu programlar, Windows NT'DE bir hata denetimi neden olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 229703 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Kullanıcı modu programlar Windows NT 4. 0'da, en fazla neden ve bir çekirdek modu denemek için Service Pack 4'de dahil olmak üzere Dur hata iletisi. Bu Dur hata iletisi, bir hata denetimi olarak bilinir. Hata denetimi kodu ve parametreler farklı olabilir. Bazı senaryolarda, Windows NT çekirdeği parametreleri usermode programdan kendisine geçirilen doğrulamaz, bu davranış oluşur. Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Microsoft Windows NT Server 4.0'ı ve 4.0 sürümleri için bir sorun olduğunu onaylamıştır Service Pack 4. Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 5'de giderilmiştir.Service Pack 5'i uyguladıktan sonra usermode işlemleri geçirilen parametreler için hata denetimi Windows NT 4.0 neden olmamalıdır.

Özellikler

Makale numarası: 229703 - Last Review: 5 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB229703 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:229703

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com