Zobrazí se opakovaně výzva k výměně pověřovacích po přihlášení ke službě Lync

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2298541 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

PROBLÉM

Po úspěšném přihlášení ke službě Lync Online pomocí službě Lync 2010 a 2013 službě Lync, zaznamenáte následující problémy:
 • Zpráva ve službě Lync, že se nemůže připojit k serveru Exchange.
 • Opakovaně budete vyzváni k zadání uživatelského jména a hesla pro připojení k serveru Exchange.
 • Můžete také obdržet následující zprávu:

  Jsou požadována pověření

  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Kopie obrazovky zprávy "Jsou požadována pověření"


Poznámka:Přijaté zprávy se mohou lišit v závislosti na tom, které služby se pokouší připojit k službě Lync. Výzva k zadání pověření při službě Lync pokusí připojit k některé z následujících služeb:
 • Kalendář a volných a zaneprázdněných informace z aplikace Outlook
 • Webové služby Exchange (EWS)
 • Služby skupiny odpovědí
 • Adresáře

ŘEŠENÍ

K tomuto problému dochází z několika důvodů a v některých případech je očekávané chování. Službě Lync obecně vás vyzve k zadání pověření pouze poté, co jste přihlášeni, a pokud se musí připojit k externí služby, například služby Microsoft Exchange volného času nebo kalendář na serveru Exchange. Pokud se službě Lync nadále výzvu k zadání pověření, poté, co se stalo se tomto několikrát, je pravděpodobně problém s aplikací Outlook nebo pomocí služby Exchange.

Řešení pro uživatele službě Lync

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Pokud brána firewall nebo proxy server blokuje službě Lync v připojení k EWS, můžete zaznamenat příznaky opakované pověření požadavků, zastaralé adresy adresáře služby (ABS) a občasné problémy přítomnosti volného času. Chcete-li vyřešit tento problém, ověřte, zda uživatel má správný server proxy konfigurován v aplikaci Internet Explorer. Postupujte následujícím způsobem
 1. Spustit Internet Explorer.
 2. VNástrojenabídky, klepněte na tlačítkoMožnosti Internetu, klepněte na tlačítkoPřipojenía potom klepněte na tlačítkoNastavení místní sítě.
 3. Ujistěte se, zda je vybrána možnost automaticky zjišťovat nastavení. Pokud vaše organizace vyžaduje zadat informace specifické pro proxy server nebo skriptu pro automatickou konfiguraci, obraťte se na správce sítě.
 4. Restartujte aplikaci Internet Explorer a službě Lync zkontrolujte, zda byl problém vyřešen. Pokud problém přetrvává, přejděte k dalšímu oddílu.

Službě Lync se nemůže připojit k aplikaci Outlook nebo EWS

Pokud službě Lync není automaticky integrace s aplikací Outlook, službě Lync vás vyzve k zadání pověření před umožňuje připojit k aplikaci Outlook získat informace z kalendáře a volného času. Pokud se zobrazí výzva opakovaně po zadání pověření, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2436962"Došlo k potížím s připojením k aplikace Microsoft Office Outlook" Chyba při přihlášení ke službě Lync Online
Pokud službě Lync není automaticky připojit k EWS, službě Lync vás vyzve k zadání pověření před umožňuje přístup k URL EWS. Pokud stále budete vyzváni po zadání pověření, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2787614Historie konverzace, kontaktní karty, volného času a mimo kancelář informace nejsou k dispozici, pokud se nepodaří připojit k serveru Exchange službě Lync
Pokud se opakovaně zobrazuje výzva k zadání pověření nebo chybová zpráva "Přístup odepřen", naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2630976 "Přístup byl odepřen" Chyba nebo uživatel opakovaně vyzván k zadání pověření při pokusu o připojení k Office 365 pomocí bohatou klientskou aplikaci

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Řešení pro správce službě Lync

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed

Službě Lync se nemůže připojit k aplikaci Outlook nebo EWS

OrEWS serveru Exchange k dispozici, způsobí, že službě Lync k neustále vyzvat k zadání pověření, protože Exchange nemůže kontaktovat pro ověření. Chcete-li tento problém vyřešit, ověřte, zda aplikace Outlook připojení k poštovní schránce. Pokud aplikace Outlook se nemůže připojit k serveru Exchange, vyřešte tento problém jako problém připojení k serveru Exchange. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2787614Historie konverzace, kontaktní karty, volného času a mimo kancelář informace nejsou k dispozici, pokud se nepodaří připojit k serveru Exchange službě Lync
Pokud brána firewall nebo proxy zabraňuje službě Lync připojení k EWS, můžete zaznamenat příznaky opakované pověření požadavků, zastaralé ABS a občasné problémy přítomnosti volného času.

Porty 443, 5060 a 5061 musí být otevřeny v bráně firewall a proxy servery, které umožňují přenos volně projít. Další informace o problémech s bránou firewall nebo proxy server v prostředí Office 365 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2409256 Nelze se připojit ke službě Lync Online nebo některé funkce nefungují, protože připojení místní brány firewall blokuje
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2298541 - Poslední aktualizace: 24. června 2014 - Revize: 27.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Lync Online
 • Microsoft Lync 2010
 • Microsoft Lync 2013
Klíčová slova: 
o365 o365a o365p o365e o365022013 o365m kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2298541 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2298541

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com