W przypadku wielokrotnym monitowaniu o poświadczenia Exchange po zalogowaniu się do usługi Lync

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2298541 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

PROBLEM

Po pomyślnego zalogowania się do usługi Lync Online przy użyciu programu Lync 2010 lub Lync 2013, mogą wystąpić następujące problemy:
 • Komunikat o błędzie w programie Lync, który mówi, że nie można połączyć z serwerem Exchange.
 • Zostanie wyświetlony monit wielokrotnie podać nazwę użytkownika i hasło, aby połączyć się z serwerem Exchange.
 • Może także pojawić następujący komunikat:

  Wymagane są poświadczenia

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  Zrzut ekranu komunikatu "Wymagane są poświadczenia"


UwagaOtrzymanej wiadomości mogą się różnić w zależności od tego, które usługi Lync próbuje nawiązać połączenie. Użytkownik może zostać wyświetlony monit o poświadczenia podczas Lync próbuje się połączyć z żadnym z następujących usług:
 • Informacje kalendarza i wolny/zajęty z programu Outlook
 • Usługi sieci Web programu Exchange (EWS)
 • Usługa grupy odpowiedzi
 • Usługi książki adresowej

ROZWIĄZANIE

Ten problem występuje z wielu powodów, a w niektórych scenariuszach jest zachowaniem oczekiwanym. Lync zwykle wyświetli monit o podanie poświadczeń dopiero po zalogowaniu i kiedy należy nawiązać zewnętrznej usługi takie jak usługi wolny/zajęty w programie Microsoft Exchange lub Kalendarz programu Exchange. Jeśli Lync nadal będzie wyświetlany monit o podanie poświadczeń po uczyniła to kilka razy, prawdopodobnie wystąpił problem z programem Outlook lub z usług programu Exchange.

Rozwiązania dla użytkowników programu Lync

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Jeśli zaporę lub serwer proxy blokuje Lync nawiązywanie połączenia EWS, mogą wystąpić symptomy poświadczeń powtarzających się żądań, usługi starych książki adresowej (ABS) i sporadyczne problemy obecność wolny/zajęty. Aby rozwiązać ten problem, sprawdź, czy użytkownik ma prawidłowe proxy skonfigurowane w programie Internet Explorer. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Uruchom program Internet Explorer.
 2. NaNarzędziamenu, kliknij przyciskOpcje internetowe, kliknij przyciskPołączenia, a następnie kliknij przyciskUstawienia sieci LAN.
 3. Upewnij się, że jest zaznaczona opcja Automatycznie wykryj ustawienia. Jeśli organizacja wymaga wprowadzenia określonych informacji dotyczących serwera proxy lub skrypt automatycznej konfiguracji, skontaktuj się z administratorem sieci.
 4. Uruchom ponownie zarówno program Internet Explorer i Lync, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany. Jeśli problem nie ustąpi, przejdź do następnej sekcji.

Lync nie można nawiązać połączenia programu Outlook lub EWS

Jeżeli Lync nie automatycznie integracji z programem Outlook, Lync monituje o poświadczenia przed umożliwia połączenia z programu Outlook do pobrania informacji o kalendarzu i wolny/zajęty. Jeśli zostanie wyświetlony monit wielokrotnie po wprowadzeniu poświadczeń, zobacz następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2436962Błąd "Wystąpił problem z połączeniem z Microsoft Office Outlook" podczas logowania do usługi Lync Online
Jeżeli Lync automatycznie nie nawiązać EWS, Lync monituje o poświadczenia przed umożliwia dostęp do adresów URL EWS. Jeśli zostanie wyświetlony monit nadal po wprowadzeniu poświadczeń, zobacz następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2787614Historia konwersacji, kartoteki kontaktu, wolny/zajęty i informacje o nieobecności w biurze są niedostępne podczas Lync nie może nawiązać połączenia z serwerem Exchange
Ifyou kilkakrotnie wyświetlony monit o wprowadzenie poświadczeń lub komunikat o błędzie "Odmowa dostępu", zobacz następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2630976 Błąd "Odmowa dostępu" lub użytkownika wielokrotnie jest monitowany o poświadczenia podczas próby połączenia do usługi Office 365 przy użyciu zaawansowanej aplikacji klienckiej

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Rozwiązania dla administratorów programu Lync

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed

Lync nie można nawiązać połączenia programu Outlook lub EWS

Jeśli orEWS serwer Exchange jest niedostępne, powoduje to Lync stale monitowanie o poświadczenia, ponieważ może on połączyć się programu Exchange do uwierzytelniania. Aby rozwiązać ten problem, sprawdź, czy program Outlook ma połączenie do skrzynki pocztowej. Jeśli program Outlook nie może połączyć się z serwerem Exchange, należy rozwiązać problem jako problem łączność programu Exchange. Aby uzyskać więcej informacji zobacz następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2787614Historia konwersacji, kartoteki kontaktu, wolny/zajęty i informacje o nieobecności w biurze są niedostępne podczas Lync nie może nawiązać połączenia z serwerem Exchange
Jeśli zaporę lub serwer proxy jest zapobieganie Lync nawiązywanie połączenia EWS, mogą wystąpić symptomy, takie jak żądań poświadczeń powtarzających się, przestarzałych ABS i sporadyczne problemy obecność wolny/zajęty.

Porty 443, 5060 i 5061 musi być otwarty na zaporze, jak i w serwerach proxy, aby umożliwić ruch swobodnie przejść. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących problemów zapory lub serwera proxy w środowisku pakietu Office 365 zobacz następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2409256 Nie można nawiązać połączenia programu Lync Online lub niektóre funkcje nie działają, ponieważ lokalnego Zapora blokuje połączenia
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2298541 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2014 - Weryfikacja: 22.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Lync Online
 • Microsoft Lync 2010
 • Microsoft Lync 2013
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365p o365e o365022013 o365m kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2298541 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2298541

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com