Opakovane výzva na výmenu poverení po prihlásení do aplikácie Lync

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2298541 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PROBLÉM

Po úspešne prihlásení v Lync Online pomocou aplikácie Lync 2010 alebo Lync 2013, sa môžu vyskytnúť nasledovné problémy:
 • Hlásenie v Lync, ktorý hovorí, nemôže pripojiť na server Exchange.
 • Opakovane výzva na poskytnutie mena používateľa a hesla na pripojenie na server Exchange.
 • Môže tiež prijímať nasledujúce hlásenie:

  Požadujú sa poverenia

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot "Požadujú poverenia" správy


Poznámka: Správy, ktoré prijímate môžu líšiť, podľa toho, ktoré služby Lync je snaží pripojiť. Môžete byť vyzvaní na zadanie poverení pri Lync pokúša pripojiť na niektorú z nasledujúcich služieb:
 • Kalendár a voľnom informácie z programu Outlook
 • Služby Exchange Web Services (EWS)
 • Odpoveď skupiny služba
 • Služba adresára

RIEŠENIE

K tomuto problému dochádza z viacerých dôvodov, a v niektorých prípadoch, to je očakávané správanie. Lync všeobecne vás vyzve na zadanie poverení len po prihlásení a keď sa to musí pripojiť externú službu službu Microsoft Exchange voľnom alebo službe Kalendár na serveri Exchange. Ak Lync naďalej vás vyzve na zadanie poverení po to urobil niekoľkokrát, je pravdepodobne problém s programu Outlook alebo služieb pri výmene hotovosti.

Riešenia pre používateľov programu Lync

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Ak brána firewall alebo server proxy blokuje Lync pripojenie do EWS, sa môžu vyskytnúť príznaky ako opakované poverenia žiadostí, stale adresa Book Service (ABS) a občasné voľnom prítomnosť problémy. Ak chcete vyriešiť tento problém, overte, či používateľ proxy správne nakonfigurované v programe Internet Explorer. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Spustite program Internet Explorer.
 2. VývojárNástrojeponuky, kliknite na tlačidloMožnosti siete InternetOKPripojeniaTlačidlo Microsoft OfficeNastavenie siete LAN.
 3. Uistite sa, že je vybratá možnosť automaticky zistiť nastavenia. Ak vaša organizácia vyžaduje zadať špecifické informácie pre proxy server alebo automatického konfiguračného skriptu, obráťte sa na správcu siete.
 4. Reštartujte program Internet Explorer a Lync skontrolovať, či sa problém vyriešil. Ak problém pretrváva, prejdite na ďalšiu časť.

Lync nemôže pripojiť k programu Outlook alebo EWS

Ak Lync neznamená automaticky integrovať s programom Outlook, Lync vás vyzve na zadanie poverení pred to vám umožní pripojiť k programu Outlook získavať informácie o kalendári a voľnom čase. Ak sa zobrazí výzva opakovane po zadaní vašich poverení, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
2436962"Tam bol problém s pripojením na Microsoft Office Outlook" chyba pri prihlasovaní na službu Lync Online
Ak Lync automaticky nepripojí k EWS, Lync vás vyzve na zadanie poverení pred umožňuje prístup EWS URL. Ak stále budete vyzvaní po zadaní vašich poverení, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
2787614Históriu konverzácií, kontaktné karty, voľnom čase a z úradu informácie nie sú k dispozícii pri Lync nedokáže pripojiť na server Exchange
Ifyou opakovane výzva na zadanie poverení alebo "Prístup odmietnutý" chybové hlásenie, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
2630976 "Prístup odmietnutý" chyba, alebo používateľ je opakovane výzva na zadanie poverení pri pokuse o pripojenie k Office 365 pomocou bohaté klientskej aplikácie

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Riešenia pre správcov aplikácie Lync

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed

Lync nemôže pripojiť k programu Outlook alebo EWS

Ak Exchange server orEWS je nedostupný, to spôsobuje Lync nepretržite výzvu na zadanie poverení pretože to nemôže kontaktovať Exchange pre overovanie. Ak chcete vyriešiť tento problém, overte, či program Outlook pripojenie k poštovej schránke. Ak Outlook sa nemôže pripojiť k serveru Exchange, riešiť problém ako Exchange pripojenie problém. Pre viac informácie, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
2787614Históriu konverzácií, kontaktné karty, voľnom čase a z úradu informácie nie sú k dispozícii pri Lync nedokáže pripojiť na server Exchange
Ak brána firewall alebo server proxy zabraňuje Lync pripojenie k EWS, sa môžu vyskytnúť príznaky ako opakované poverenia žiadostí, stale ABS a občasné voľnom prítomnosť problémy.

Porty 443, 5060 a 5061 musí byť otvorený na firewall a proxy servery, nechať prevádzky voľne prejsť. Ďalšie informácie o problémoch s firewall alebo proxy v prostredí Office 365, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
2409256 Nemôžete pripojiť k Lync Online alebo niektoré funkcie nefungujú, pretože v priestoroch firewall blokuje pripojenie
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2298541 - Posledná kontrola: 24. júna 2014 - Revízia: 14.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
 • Microsoft Lync 2010
 • Microsoft Lync 2013
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365p o365e o365022013 o365m kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2298541 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2298541

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com