Неодноразово запит обмін облікові дані після входу до Lync

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2298541 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПРОБЛЕМА

Після успішного входу до Lync Інтернет за допомогою Lync 2010 або Lync 2013, можуть виникнути такі проблеми:
 • З'являється протокол IMAP про Lync, який говорить, що він не може підключитися до сервера Exchange.
 • Буде кілька разів запропоновано ввести ім'я користувача та пароль для підключення до сервера Exchange.
 • Може також з'явитися таке повідомлення:

  Облікові дані обов'язкові для заповнення

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана "Облікові дані, потрібні" протокол IMAP


Примітка.протокол IMAP, що надходять можуть різнитися залежно від того, які обслуговують Lync вдається підключитись. Ви може бути запит фінансові дані, коли Lync намагається підключитися до будь-якого з таких служб:
 • програма-календар і доступність інформації з Outlook
 • веб-служба Exchange (EWS)
 • вкладка «Група відповіді» служби
 • адресна книга служби

РІШЕННЯ

Ця проблема виникає з кількох причин, і в певних ситуаціях, це очікувана поведінка. Lync взагалі запитає облікові дані лише після того, як ви ввійшли в, і коли це необхідно підключитися до зовнішніх послуг, таких як служба Microsoft Exchange вільний/зайнятий Вільний час або календаря Exchange служба. Якщо Lync продовжує запитувати облікові дані після того, як вона зробила це кілька разів, там, ймовірно, проблеми з Outlook або обміняти валюту.

Рішення для користувачів Lync

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Якщо брандмауер або проксі-сервер блокує Lync користувачу підключатися до EWS, можуть виникнути такі симптоми, як повторне фінансові дані запити, застарілі адреса книга служби (ABS) та періодичні вільний/зайнятий Вільний час присутності питання. Щоб вирішити цю проблему, переконайтеся, що користувач має правильний проксі-сервер настроєно у програмі Internet Explorer. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Запустіть Internet Explorer.
 2. На вІнструментименю, натиснітьВластивості оглядача, натисніть кнопкуЗ'єднанняа потім натисніть кнопкуНастройки локальної мережі.
 3. Переконайтеся, що вибрано параметр Автоматичне визначення параметрів. Якщо ваша організація вимагає введення конкретну інформацію для проксі-сервера або автоматично їх настроював сценарію, зверніться до адміністратора мережі.
 4. Перезапустіть браузер Internet Explorer і Lync для перевірки, чи усунуто. Якщо ця проблема повторюється, перейдіть до наступного розділу.

Lync не вдається підключитися до Outlook або EWS

Якщо Lync не інтегрувати автоматично з Outlook, Lync запитає фінансові дані перед тим, як вона дає змогу підключатися до Outlook, щоб отримати відомості про програма-календар і вільний/зайнятий Вільний час. Якщо пропонується кілька разів після введення фінансові дані, прочитайте статтю бази знань Microsoft:
2436962"Там була при підключенні до Microsoft Office Outlook" помилка під Вільний час входу до Lync онлайн
Якщо Lync автоматично не підключається до EWS, Lync запитає фінансові дані перед тим, як вона дає змогу отримувати доступ до URL-адрес, EWS. Якщо все-таки з'явиться після введення фінансові дані, прочитайте статтю бази знань Microsoft:
2787614Журналу розмов, контактних карток, вільний/зайнятий Вільний час і на роботі інформація недоступні, коли Lync не вдається підключитися до сервера Exchange
Ifyou неодноразово буде запропоновано ввести облікові дані або протокол IMAP про помилку "Немає доступу", прочитайте статтю бази знань Майкрософт:
2630976 Помилки "Відмовлено в доступі" або користувача є неодноразово запит фінансові дані при спробі підключитися до Office 365, використовуючи багатий клієнтського застосунку

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Рішення для Lync адміністратори

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed

Lync не вдається підключитися до Outlook або EWS

Якщо orEWS сервера Exchange недоступний, це викликає Lync безперервно запитувати облікові дані, тому що це неможливо, зв'яжіться з Exchange для автентифікації. Щоб вирішити цю проблему, переконайтеся, що перспективи має підключення до поштової скриньки. Якщо Outlook не вдалося підключитися до сервера Exchange, виправлення цієї неполадки підключення до питання, Exchange. Докладніше перегляньте наступні статті бази знань Майкрософт:
2787614Журналу розмов, контактних карток, вільний/зайнятий Вільний час і на роботі інформація недоступні, коли Lync не вдається підключитися до сервера Exchange
Якщо брандмауер або проксі-сервера запобігає Lync підключення до EWS, можуть виникнути такі симптоми, як повторне фінансові дані запитів, застарілі ABS і періодичні вільний/зайнятий Вільний час присутності питання.

Порти 443, 5060 та 5061 повинні бути відкриті на брандмауер та проксі-сервери, щоб трафік, що проходить вільно. Докладніше про брандмауер або проксі-сервер проблеми у середовищі Office 365 перегляньте наступні статті бази знань Майкрософт:
2409256 Не вдалося підключитися до Lync Online, або окремі функції не працюють, оскільки локальний брандмауер блокує підключення
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2298541 - Востаннє переглянуто: 25 червня 2014 р. - Редакція: 11.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync Online
 • Microsoft Lync 2010
 • Microsoft Lync 2013
Ключові слова: 
o365 o365a o365p o365e o365022013 o365m kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2298541 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2298541

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com