"(UTC) Монровія, Рейк'явіку" неправильно встановлено настройки часового поясу в Outlook веб-застосунок у службі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2298834 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Microsoft Office 365 користувач сказав, що настройки часового поясу в Microsoft Outlook веб-застосунок є неправильною. Замість створюються, щоб поточний часовий пояс користувача, на часовий пояс установлено Монровії (UTC), Рейк'явіку.

Причини

Ця проблема виникає, якщо користувач не встановити часовий пояс правильні настройки, коли він або вона вперше увійшли до веб-застосунок Outlook веб-застосунок.

Перший випадок, коли користувач входить до веб-застосунок Outlook веб-застосунок, користувач повинен встановити його або її поточний часовий пояс. Якщо користувач не встановити часовий пояс, пояс встановлений Монровії (UTC), Рейк'явіку. Не існує методу для адміністраторів, щоб встановити настройки часового поясу заздалегідь у веб-застосунку Outlook веб-застосунок для всіх користувачів.

Наступний скріншот показує у веб-застосунку Outlook веб-застосунок на екрані входу у службі Office 365.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Знімок екрана веб-застосунок Outlook веб-застосунок увійти в екран у службі Office 365 з часовий пояс встановлений Монровії (UTC), Рейк'явіку

РІШЕННЯ

Змінити часовий пояс коректне налаштування веб-застосунок Outlook веб-застосунок. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Увійдіть до веб-застосунок Outlook веб-застосунок, виберіть Параметри (
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана настройок ікони
  ), виберіть пункт Параметри.
 2. На лівій навігаційній панелі натисніть кнопку Параметриі натисніть кнопку регіональних.
 3. У полі поточного часового поясу клацніть стрілка та натисніть кнопку настройки правильні часового поясу.
 4. Натисніть кнопку зберегти.

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про те, як встановити часовий пояс в Outlook веб-застосунок див. Регіональні параметри.

Щоб отримати додаткові відомості про неправильну часових поясах в сповіщення про прочитання дивіться наступні статті бази знань Майкрософт:
2800633 Сповіщення про сповіщення про прочитання зі служби Office 365 одержувача відображає відомості неправильні часового поясу
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2298834 - Востаннє переглянуто: 2 липня 2014 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365p o365022013 o365m kbgraphic kbmt KB2298834 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2298834

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com