Částečný seznam možných chybové kódy s ověřovače ovladačů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 229903 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Ověřovač ovladačů je určen k testování ovladače režimu jádra. Nástroj může vydat následující chyba kontroly Pokud identifikuje problém s vybraný ovladač během testování. Ověřovač ovladačů provádí rozsáhlé testy a zkontroluje cíl ovladače. Pokud ovladač používá paměti na nesprávné úrovni IRQL, pokud ovladač nesprávně volání nebo uvolní Otočný uzamčení a přidělení paměti nebo pokud ovladač uvolní fondu paměti bez odebrání libovolného časovače, ověřovače ovladačů problémy zkontroluje příslušné chyba z následujícího seznamu.

Další informace

 • Kontrola chyb IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL 0x0A, definován jako 0x0A, signály přistupovat ovladač stránkovaného paměti v DISPATCH_LEVEL nebo výše.
 • Kontrola chyb ATTEMPTED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY 0xBE, definován jako 0xBE, je vystaven, pokud ovladač pokusy o zápis do segmentu paměť jen pro čtení.
 • Kontrola chyb SPECIAL_POOL_DETECTED_MEMORY_CORRUPTION 0xC1 definován jako 0xC1 ovladač napsali neplatné části fondu paměti zvláštní signály. Aktuální podproces backtrace bude obvykle odhalit zdroj chyby.
 • Kontrola chyb DRIVER_VERIFIER_DETECTED_VIOLATION 0xC4, definován jako 0xC4, je kód zaškrtnutí Obecné chyby závažné chyby nalezené pomocí ověřovače ovladačů. Následující parametry jsou předány KeBugCheckEx a zobrazené na modré obrazovce.
 • Kontrola chyb DRIVER_CORRUPTED_POOL 0xC5, definován jako 0xC5, označuje systém pokusu o přístup k neplatný paměti na proces IRQL byla příliš vysoká.
 • Kontrola chyb DRIVER_CAUGHT_MODIFYING_FREED_POOL 0xC6, definován jako 0xC6, označuje, že ovladač pokusil zapisovat do fondu uvolněné paměti.
 • Kontrola chyb TIMER_OR_DPC_INVALID 0xC7 definován jako 0xC7, je vydán Pokud časovač jádra nebo DPC někam nalezena v paměti, kde není povoleno. Tato podmínka je obvykle způsobena ovladačem není zrušení časovač nebo DPC před uvolnění paměti, ve kterém jsou umístěny.
 • Kontrola chyb DRIVER_VERIFIER_IOMANAGER_VIOLATION 0xC9, definován jako 0xC9, je kód chyby zaškrtnutí pro všechny porušení ověřovače ovladačů I/O.
 • Kontrola chyb 0x50 PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA, definován jako 0x50, je vystaven Pokud odkazovaný neplatný systémové paměti.
Další informace v tématu Windows Device Driver Kit (DDK).

Vlastnosti

ID článku: 229903 - Poslední aktualizace: 12. září 2007 - Revize: 4.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB229903 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:229903

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com