OL2000: Správa a distribuce projekty VBA Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 229911 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek poskytuje přehled jak aplikace Microsoft Outlook ukládá Microsoft Visual Basic pro Applications kód a jak spravovat více projektů.

Další informace

Na rozdíl od jiných aplikací sady Microsoft Office Microsoft Outlook podporuje pouze jeden jazyka pro projekt aplikace současně. Projektu Project1, je neustále k dispozici a přidružený program. Není možné přidat jiného projektu v editoru jazyka.

Project1 uloženy na pevném disku jako VbaProject.OTM v následující složce:
Drive: \Windows\Application Data\Microsoft\Outlook
Poznámka: umístění složka data aplikací mohou lišit v závislosti na konfiguraci profilů uživatelů v systému Windows. Vyhledejte soubor, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Najít a potom klepněte na položku soubory či složky.
 2. Do pole název zadejte *.OTM
 3. Vyberte příslušné jednotky nebo jednotky a klepněte na tlačítko Najít.
Aplikace Outlook neposkytuje přímé znamená spravovat soubory OTM. Pokud chcete začít nový jazyka projektu aplikace může teoreticky exportu všechny existující moduly a formuláře, ale není to obvykle realistické přístup. Místo toho postupujte takto:
 1. Ukončení aplikace Outlook.
 2. Vyhledejte soubor VbaProject.OTM výše popsaným.
 3. Přejmenujte soubor na něco smysluplné, například VbaProject-testing.OTM
 4. Restartujte aplikaci Microsoft Outlook.
Protože Outlook není možné najít existující soubor projektu, spustí se Editor jazyka s nový projekt. Uložit změny do projektu vytvoří aplikace Outlook nový VbaProject.OTM ve složce.

Pokud chcete přepnout mezi projekty, přidejte další krok předchozí kroky:
 1. Ukončení aplikace Outlook.
 2. Vyhledejte soubor VbaProject.OTM.
 3. Přejmenujte soubor na něco smysluplné, například VbaProject-testing.OTM
 4. Přejmenujte soubor nyní chcete použít k VbaProject.OTM.
 5. Restartujte aplikaci Microsoft Outlook.
Pokud chcete přesunout do jiného jazyka pro projekt aplikace z jednoho počítače nejprve určit, kde je Outlook ukládání souborů VbaProject.OTM v každém počítači. Potom zkopírujte soubor OTM z jednoho počítače na druhý, zajištění umístit do správné složky. Při restartu aplikace Outlook bude soubor VbaProject.OTM najít a použít.

Důležité: Ačkoli to provedete technické podpory společnosti nemůže podporovat zavádění řešení tímto způsobem. Existují známé problémy s tím, a Outlook nebyl navržen pro podporu této funkce. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290780OL2002: Kód nefunguje po Distribute VBA Project
Pokud vyvíjíte řešení, které chcete distribuovat více než několik osob, měli byste vaše aplikace kód jazyka převést do COM doplněk pro aplikaci Outlook. Však obvykle vývoj doplňku COM vyžaduje značnou další znalosti programování než vytvoření krátký makro, takže pokud váš projekt Visual Basic for Applications je relativně jednoduché a jsou příliš mnoho osob, které je třeba ji používat, pravděpodobně chcete odeslat kód s pokyny, jak ji nastavit. Další informace o vyhledávání zdrojů dozvíte, jak vytvořit doplňku COM klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
291163OL2002: Jak vytvořit doplňku COM pro aplikaci Outlook

Odkazy

Další informace o dostupných prostředcích a odpovědi na nejčastější dotazy týkající se řešení Microsoft Outlook 2000 naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
146636OL2000: Dotazy týkající se vlastních formulářů a řešení aplikace Outlook (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 229911 - Poslední aktualizace: 5. listopadu 2003 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbprogramming KB229911 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:229911

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com