Exchange Server 2010 birden çok paylaşılan takvimi açmak bir Outlook 2003 istemcisi çalıştığında hata iletisi: "kullanılabilir Microsoft Exchange sunucusuna bağlantı. Outlook çevrimiçi ya da bu eylemi tamamlamak için gereken"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2299468 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft Office Outlook 2003 istemcisi, Microsoft Exchange Server 2010 çalıştıran bir sunucuda posta kutuları olan birden çok paylaşılan takvimleri açmaya çalıştığında, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:

Kullanılabilir Microsoft Exchange sunucusuna bağlantı. Bu eylemi tamamlamak için Outlook çevrimiçi ya da bağlı olmalıdır.

Bu sorun, Microsoft Office Outlook 2007 istemci veya sonraki sürümünü istemci oluşmaz. Ayrıca, hedef posta kutularını Exchange Server'ın önceki bir sürümünü çalıştıran bir sunucuya taşıdığınızda bu sorun oluşmaz.

Neden

Bu sorun, Outlook 2003 posta kutusu veritabanı desteği başvuru bağımlılıkları nedeniyle oluşur. Bu, Exchange Server 2010'de desteklenmez. Outlook 2003 istemcilerine paylaşılan takvimleri açtıklarında, Exchange Server 2010 Adres Defteri hizmeti şimdi bulunmanız gerekir.

Outlook 2003 bağlantıları tamamlamak daha kolay hale getirmek için biz farklı sunucularda farklı posta bağlantıları görünümü vermek için posta sunucu adını değiştirdi. Yalnızca AddressBook hizmeti bu değiştirilen posta kutusu sunucusu adı anlar. Bu nedenle, Active Directory'ye doğrudan bağlanmak için istemcileri, bağlantı kurmak başarısız olur.

Ancak, çok sayıda temsilci posta kutuları kullanılıyorsa, Adres Defteri hizmeti erişen istemcilere bir tek bir kullanıcı olabilir bağlantı sayısı sınırı ulaşabilirsiniz. Bu Azaltma ilkesi kullanıcı posta kutusuyla ilişkilendirilmiş varsayılan olarak belirtilen en fazla bağlantı sayısı (20) kullanılabilir exhausts.

Bu durumda, Outlook 2007 istemcileri ve sonraki sürümlerinin istemcileri, birden çok ek bağlantılar açmayın.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için daha yüksek bir değer için RCAMaxConcurrency kullanarak özel bir Azaltma ilkesi oluşturun. Daha sonra bu özel Azaltma ilkesi birden çok paylaşılan takvimi açmak Outlook 2003 istemciler posta ilişkilendirin.

Bu değişikliği yaptıktan sonra tamamlamak Active Directory çoğaltması için bekleyin. Varsayılan olarak, 15 dakika sonra azaltma ilkesini uygulanmalıdır. Bunu hemen uygulamak için istemci erişimi sunucusu (CAS), Microsoft Exchange RPC istemci erişimi hizmetini yeniden başlatın.

NOT:29 Paylaşılan takvimleri açmak Outlook 2003 var, normal durumlarda bir RCAMaxConcurrency değer olan 100 yeterlidir. Bu değer, hangi Outlook eklentileri yüklü artırılması olabilir.

Önemli:Exchange Server 2010'ın özgün sürümü en fazla parametre değeri için 100 RCAMaxConcurrency sağlar. Exchange Server 2010 Service Pack 1 en büyük değer 2147483647 için için RCAMaxConcurrency artırır.

Daha fazla bilgi

Yeni bir Azaltma ilkesi oluşturma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.Microsoft.com/en-us/library/dd351045.aspx
Exchange Server 2010 Azaltma ilkesi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.Microsoft.com/en-us/library/dd297964.aspx

Özellikler

Makale numarası: 2299468 - Last Review: 8 Aralık 2010 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Office Outlook 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbmt KB2299468 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2299468

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com