Oprava: při použití SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2, dojde k poškození haldy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2300599 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládá, že máte aplikaci, která používá následující vzor potvrzení transakce do databáze SQL Server Compact 3.5 v počítači se systémem SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2:

using (SqlCeTransaction transaction = connection.BeginTransaction(IsolationLevel.Serializable)) {... transaction.Commit(CommitMode.Deferred); }
v tomto případě aplikace může dojít k selhání nepravidelně.

Příčina

Problému dochází, protože chyby SQL Server 3.5 komprimovat. V určitých situacích, interní třída System.Data.SqlServerCe.accessor, může dojít poškození haldy.

Řešení

Opravu hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 2 pro SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2.

Další informace o způsobu získání balíčku kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:

2289547Kumulativní aktualizace 2 pro SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2

Další informace

Další informace o třídy SqlCeTransaction, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:

Třída SqlCeTransaction

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2300599 - Poslední aktualizace: 25. srpna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server Compact 3.5
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2300599 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2300599

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com