Outlook 2000, Outlook Express gerektirir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 230076 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalenin Microsoft Outlook 2002 sürümü için bkz. 287686.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Neden Microsoft Outlook gerektirir, bu makalede açıklanmaktadır Microsoft Outlook Express yüklemesi. Microsoft Outlook'un desteklemez Outlook Express olmadan 2000 yüklü.

Daha fazla bilgi

Outlook, Outlook Express ile dosyaları paylaşır. Yüklerseniz Outlook'u yalnızca Internet postası (IMO) seçeneğiyle Outlook olmadan çalışmaz Outlook Express yüklü. Outlook ile şirket yüklerseniz veya Workgroup (CW) seçeneği, Outlook, işlevlerinin çoğunu kaybeder. Paylaşılan Outlook ve Outlook Express arasındaki işlev aşağıdaki anahtar içerir bileşenler:
  • Internet hesapları Yönetimi
  • SMIME kullanımı
  • Haber okuyucusu
Sorunlar hakkında ek bilgi için karşılaşabilirsiniz Outlook Express yüklü değilse, lütfen aşağıdaki makalelerinde bakın Microsoft Knowledge Base:
195879 OL2000: Yükleme ve Outlook Haber Okuyucu'yu kullanma
212991OL2000: Hata iletisi: "Outlook, Microsoft Outlook Express 4.01 veya üstü gerektirir"
223473OL2000: Hata iletisi "yetersiz bellek. Bazı pencereleri veya programları kapatın ve yeniden deneyin."
224876OL2000: Hata bildirme bilgi: OLE kayıt hatası oluştu
Varsayılan posta istemcisi seçme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
196257Varsayılan değiştirme Outlook'ta posta istemcisi

Özellikler

Makale numarası: 230076 - Last Review: 21 Nisan 2013 Pazar - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbsetup kbinfo kbmt KB230076 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 230076

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com