Jak zakázat sdílení připojení k Internetu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 230112 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje zakázání sdílení připojení k Internetu (ICS).

Další informace

Chcete-li zakázat sdílení připojení k Internetu, použijte některou z následujících metod:
 • Pokud na hlavním panelu se objeví ikona sdílení připojení k Internetu, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu a klepněte na tlačítko Zakázat sdílení připojení k Internetu.

  Všimněte si, že tato metoda zakáže sdílení připojení k Internetu bez restartování počítače. Sdílení připojení k Internetu je ikona s červeným KŘÍŽKEM označíte, že sdílení připojení k Internetu zakázána. Při sdílení připojení k Internetu zakázána tímto způsobem, služby Dynamic Host Control Protocol (DHCP) programu Sdílení připojení k Internetu hostit stále funkce.
 • Pokud se ikona sdílení připojení k Internetu se nezobrazí na hlavním panelu, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely, poklepejte na panel Internet, klepněte na kartu připojení, klepněte na kartu sdílení, klepnutím zaškrtněte políčko Zakázat sdílení připojení k Internetu, klepněte na tlačítko OK a potom klepněte na tlačítko OK.

  Všimněte si, že tato metoda zakáže sdílení připojení k Internetu bez restartování počítače. Při sdílení připojení k Internetu zakázána tímto způsobem, služby Dynamic Host Control Protocol (DHCP) programu Sdílení připojení k Internetu hostit stále funkce.
 • Chcete-li trvale zakázat sdílení připojení k Internetu, pomocí souboru zásad ics.adm umístěný ve složce Tools\Mtsutil\ICS na systému Windows 98 Druhé vydání disku CD-ROM. zatížení zakázat sdílení připojení k Internetu možnost zakáže možnost směrovat požadavky k Internetu a na straně mimo adresy IP v libovolném počítači, který načítá tento profil.

  Další informace o použití souboru zásad ics.adm prosím naleznete kapitoly 8 "Windows 98 Resource Kit."

Vlastnosti

ID článku: 230112 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Millennium Edition
 • Microsoft Windows 98 Second Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhowto KB230112 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:230112
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com