Jak nakonfigurovat trvalé adresa IP pro síťová zařízení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 230150 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.

Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje rezervovat adresy protokolu IP tak, aby sdílení připojení k nepřiřazuje zařízení, které vyžadují trvalé adresy IP adresy IP.

Další informace

Upozornění: Nesprávné použití Editoru registru můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Informace o úpravách registru najdete v tématu nápovědy Změna klíčů a hodnot v Editoru registru (Regedit.exe) nebo v tématech nápovědy Přidání a odstranění informací v registru a Úpravy dat v registru v editoru Regedt32.exe. Nezapomeňte registr před jeho úpravou zálohovat.
Určité síťové zařízení (například síťové tiskárny) vyžadují adresu IP, která se nemění. Zajistit služby Dynamic Host Control Protocol (DHCP) nepřiřazuje konfliktní adresy IP, upravte následující hodnotu registru a změňte hodnotu dat 192.168.0.200:
Hkey_Local_Machine\System\CurrentControlSet\Services\ICSharing\Addressing\Settings\Stop
Po provedení této změny restartujte počítač. Potom nastavte síťových zařízení vyžadující trvalé adresy IP na adresu mezi 192.168.0.201 a 192.168.0.253.

Poznámka: Přestože změnila nastavení popsané výše ICS je možné způsobem popsaným v tomto článku, odbornou pomůže není s vlastní nastavení ICS IP mimo výchozí konfigurace.

Vlastnosti

ID článku: 230150 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Second Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhowto kbnetwork KB230150 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:230150
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com