XCON: Jak nakonfigurovat službu SMTP služby IIS pro přenos pošty SMTP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 230235 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek stručně vysvětluje, jak nastavit a nakonfigurovat službu Microsoft Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) jednat jako SMTP relay server po instalaci. Služba SMTP se dodává v Internet Information Server (IIS) 4.0 a Microsoft komerční Internet systému MCIS () 2.0.

Pokud služba Microsoft SMTP service není nakonfigurován jako SMTP relay server, potom e-mailových klientů, jeho použití může zobrazit následující chybová zpráva při odesílání pošty:
550 Nelze předat uživatel@doména.com.

Další informace

Konfigurace služby SMTP pomocí konzoly MMC (konzola Microsoft Management Console):
 1. Přejděte Vlastnosti serveru SMTP stránky a vyberte Vlastnost dodání stránka.
 2. Používáte-li inteligentní hostitel zpracovávat rozlišení Domain Name System (DNS), zadejte adresu IP inteligentního hostitele Inteligentního hostitele pole.
 3. Dále, pokud se pokoušíte provést vlastní DNS, vyberte klepnutím Zkusit přímé doručení před odesláním inteligentnímu hostiteli Zaškrtávací políčko.

  POZNÁMKA:: DNS musí být nastaveno správně v Vlastnosti protokolu TCP/IP stránky. Přenášet zprávy k Internetu, zkontrolujte, že server DNS poskytovatele je umístěna v DNS TAB nebo používáte server DNS, který má přístup k záznamům Internet Mail Exchanger (MX).
 4. Pokud je novou instalaci, přejděte Vlastnosti serveru SMTP stránka. Ověřte, zda plně kvalifikovaný název domény (FQDN) je název domény SMTP, který chcete použít u výchozího serveru. To se zobrazí v nápisu "helo" konverzace protokolu SMTP.
 5. Vyberte Domény objekt. Pro všechny společnosti, interní domény, které nejsou v serveru DNS na Akce nabídky, klepněte na tlačítko Nový, klepněte na tlačítko Doménya zadejte nové domény.

  Místní domény je ten, jehož hostitelem bude tento server SMTP (a pošty budou umístěny do odkládacího adresáře u serveru IIS 4.0).

  Vzdálené domény je umístěn na vzdálený server SMTP. Všechny zprávy pro vzdálenou doménu, která je Generovat Tento protokol SMTP server budou předány na úplný název domény hostitele v poli vzdálenou doménu.

  Pokud vyberete Povolit příchozí pošty do této domény. možnost a potom pocházející od ostatních hostitelů SMTP mail můžete přenášené také.
 6. Přejít na Vlastnosti serveru SMTP stránky a vyberte Vlastnost zabezpečení adresáře stránka.
 7. Klepněte Omezení přenosu tlačítko zobrazíte Omezení přenosu Dialogové okno.
 8. Pokud chcete, aby všechny počítače moci relay bez jakékoli ověření, zaškrtněte Povolený přenos Možnosti a zaškrtnutí Povolit všechny počítače, který úspěšně ověřen přenos možnost.
 9. Pokud chcete pouze počítače, které ověřenému, vyberte Není povoleno předávání zpráv možnost a Povolit všechny počítače, který úspěšně ověřen přenos možnost.
 10. Pokud nechcete, aby se z libovolného počítače, ověření nebo Ne, je možné předat, vyberte Není povoleno předávání zpráv Možnosti a zaškrtnutí Povolit všechny počítače, který úspěšně ověřen přenos možnost.
Při omezení přenosu, není nutné zastavit nebo restartovat službu; nastavení projeví okamžitě, i pro vytvořených připojení.

Vlastnosti

ID článku: 230235 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Commercial Internet System 2.0
Klíčová slova: 
kbhowto kbmt KB230235 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:230235

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com