XCON: Ako nakonfigurovať SMTP služby IIS na relé poštu SMTP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 230235 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok stručne vysvetľuje, ako nastaviť a konfigurovať službu Microsoft prenos protokolu SMTP (Simple Mail) konať ako SMTP relay server po inštalácii. SMTP služby prichádza v Internet Information Server (IIS) 4.0 a Microsoft obchodnej Internet systému (MCIS) 2.0.

Ak služba Microsoft SMTP nie je nakonfigurovaný ako server SMTP relé, potom e-mailových klientov, ktorí ju využívajú môže zobraziť nasledovné chybové hlásenie pri odosielaní mail:
550 Nedá relé pre používateľ@doména.com.

DALSIE INFORMACIE

Ak chcete nakonfigurovať službu SMTP Microsoft Management Console (MMC):
 1. Prejdite na SMTP lokalita nehnuteľnosti stránku a vyberte Dodávky nehnuteľnosti stránku.
 2. Ak používate inteligentné hostiteľskej zvládnuť rozlíšenia systém DNS (Domain Name) zadajte adresu IP Smart hostiteľa v Inteligentné hostiteľského pole.
 3. Ďalej, ak sa pokúšate urobiť vlastné DNS, kliknite na vybrať Pokus o priamu dodávku pred odoslaním inteligentné hostiteľského začiarkavacie políčko.

  POZNÁMKA: DNS musia byť nastavené správne v Protokol TCP/IP nehnuteľnosti stránky. Relé správy na Internet, byť istí, že váš ISP server DNS sa nachádza na DNS TAB alebo že používate server DNS, ktorý má prístup na Internet Mail výmenník (MX) záznamy.
 4. Ak to je nová inštalácia, prejdite na SMTP lokalita nehnuteľnosti stránku. Skontrolujte, či plne kvalifikovaní doménové meno (FQDN) názov domény SMTP, ktorý chcete použiť pre predvolenú lokalitu. To sa objaví v váš SMTP konverzácie "vrtuľník" banner.
 5. Vyberte Domén objekt. Pre každú spoločnosť, vnútorný domén, ktoré nemajú servera DNS, na Akcia ponuky, kliknite na tlačidlo Nové, kliknite na tlačidlo Doména, a zadajte nové domény.

  Lokálnej domény je ten, ktorý bude hostiteľom tejto server SMTP (a pošty budú umiestnené v adresári kvapka v prípade IIS 4.0).

  Vzdialenej doméne je hostiteľom vzdialeného servera SMTP. Akýkoľvek email určené na vzdialenej doméne, ktorá je generované na tomto SMTP servera sa postúpia FQDN hostiteľa v poli vzdialenej doméne.

  Ak vyberiete Povoliť prichádzajúcu poštu na sádkované do tejto domény možnosť, potom poštu od iných SMTP hostiteľov možno sádkované tiež.
 6. ísť na SMTP lokalita nehnuteľnosti stránku a vyberte Adresár zabezpečenia majetku stránku.
 7. Kliknite na Relé obmedzenia tlačidlo vychovávať Relé obmedzenia dialógové okno.
 8. Ak chcete všetky počítače môcť relé bez akejkoľvek autentifikácie, vyberte Povolené relé možnosť a jasné Povoliť ľubovoľného počítača, ktorý úspešne overuje relé možnosť.
 9. Ak chcete len počítače, ktoré overujú relé, vyberte Nie je dovolené relé možnosť a Povoliť ľubovoľného počítača, ktorý úspešne overuje relé možnosť.
 10. Ak nechcete, aby sa akéhokoľvek počítača, overený alebo nie, na relé, vyberte možnosť Nie je dovolené relé možnosť a jasné Povoliť ľubovoľného počítača, ktorý úspešne overuje relé možnosť.
Keď nastavíte relé obmedzenia, nemáte zastaviť alebo reštartovať službu; Toto nastavenie prejaví okamžite, dokonca aj pre zavedené pripojenia.

Vlastnosti

ID článku: 230235 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Commercial Internet System 2.0
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmt KB230235 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:230235

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com